Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 honapos kislanyom eddig...

13 honapos kislanyom eddig tobbnyire ataludta az ejszakat, most egy ideje elkezdte azt h allandoan felebred ejjel! Mit lehetne tenni h nyugodtan aludjon?

Figyelt kérdés
Este kidol a faradtsagtol,de ejszaka felsir,mocorog,felveszem,5 perc mulva alszik,aztan kb.2ora mulva ujra ez.Ezt 3-4szer eljatsza egy ejszaka!Mindig felmaszik a kisagyban,ossze-vissza forgulaszik.Valami zavarhatja?
2013. aug. 6. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet a meleg miatt nem tud aludni, gondolom szomjas is.
2013. aug. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is a melegre tippelek + még a fogzás is lehet hogy zavarja. Ilyen melegben az is sokszor kellemetlenebb.. Én ugyanígy vagyok a 15 hónapos lányommal.. A hétvégi lehűlés talán segít majd nekik..
2013. aug. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A meleg, vagy ha most állt fel, esetleg tanul járni az is megzavarja az alvásukat (pl félálomban felállnak az ágyban, erre persze fel is ébrednek)
2013. aug. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bocsi azt nem irtam h kulfoldon elunk,itt nappal van 20-22,ejjel meg 13 fok.Meg ahogy felveszem,alszik is tovabb.Ezert nem ertem mi baja lehet...
2013. aug. 6. 14:54
 5/6 JanoviczkiFerencné ***** válasza:
Nem adtál rá valamilyen új ruhát? Az enyém pl. egy jó pár pizsit meg hálózsákot nem szeret, sok álmatlan éjszaka után jöttem rá. Vannak olyan anyagú ruhák amiben egyszerűen csak hánykolódik éjszaka, de ha leveszem, átöltöztetem alszik nyugodtam.
2013. aug. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor a fogzás és a mozgásfejlődés zavarhat be. Hacsak nem történt valami vele, amitől megijedhetett.
2013. aug. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!