Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15-18 hónapos babátokkal mit...

15-18 hónapos babátokkal mit játszotok?

Figyelt kérdés
Gondolom ebben a nagy melegben Ti sem nagyon mentek ki. Mivel foglaljátok le egész nap, mit szeret játszani? Milyen a napirendetek?

#játék #napirend #15-18 hónapos baba
2013. aug. 6. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a pancsolás a favorit, pici felfújható medencében. Egész nap elszórakozunk vele. Néha kimászik belőle, dobálja bele a játékait, önti magára a vizet. És jól el is fárad nap végére!
2013. aug. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

pancsolni mi is szoktunk, de ahhoz apa is kell: a teraszra kivinni a kiskádat, lavorral 3-4 fordulóból megtölteni, közben a másik vigyáz a babára, mert belemászna, kimászna, bejönne vizesen...

ezen kívül: kb mint hűvösben bent: ki-be pakol, amíg én vasalok, főzök, törölget, rajzolgat, mászik a bújócsőbe, beleteszi a babát, aztán kiveszi, ragasztunk:

egy üres füzetbe reklámújságból kivágott képeket, ételeket, embereket, aztán elmondjuk, mi van benne...

vagy csak mozaikot-puzzle-t ragasztunk, össze-vissza egy lapra, ebben ő is segít, ezt is reklámújságból kivágott kb 2x2 centis papírdarabokból, könyvet nézegetünk, mondókát, mesét mondok. segít nekem mindent, vagyis jön velem, amikor én csinálok vmit, mosógépbe teszek ruhát, kiterítem, stb, a hagyományos játékok (építőkocka, formabedobó, stb) nem nagyon jönnek be neki.

2013. aug. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
16 hónapos kisfiu. Mi is most játszottunk, jol elfáradt és alszik. P.l. labdáztunk, formarakóztunk, állatokat mutogat nekem a zenélő játékán, tologattuk a bevásárló kosarát. Most a nagy kedvenc, hogy eldug dolgokat és nekem meg kell keresni.
2013. aug. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2013. aug. 8. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!