Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy éves szülinapra (kislányna...

Egy éves szülinapra (kislánynak) mit vettetek?

Figyelt kérdés

Semmi ötletem nincs, a nagy is lány, és rengeteg játéka van.

Zebra, ugráló csacsi, építő, formabedobó, bébitaxi, ez mind van


2013. aug. 7. 11:49
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ennyi idősen nem érdekli még hogy kap-e bármit.Szerintem egy torta neki,ünnepelni picit és ennyi.De még ez sem fontos neki úgysem.Nem tudja még miért történik,ami történik.
2013. aug. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg fontos az ajándék, attól még, hogy nem tudja. Én játszósátrat vettem neki sok golyóvaL, meg tanuló kutyust. Mert névnapjára már kapott triciklit.
2013. aug. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom h tud e már rajzolni, de feltehetnél a falra neki egy nagy rajz lapot, h rajzolhasson rá, amit akar. A legjobb az lenne ha az egész cslád együtt furkálna vmit kismillió képet csinálni az eseményről és ha kész akkor el lehetne tenni emlékbe. Ha majd nagyobb lesz, megmutathatjátok neki a művet. :)

Vagy vigyéktek el fagyizni/strandra/palacsintázni ezeket még a nagyobb is élvezné és nem érezné úgy h kimarad vmiből.

2013. aug. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*firkálna nem furkálna, bocsi
2013. aug. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én kislányom hintát kapott 1 éves szülinapjára
2013. aug. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kerria ***** válasza:

Szüleitől (tőlünk) egy nagy plüss macit kapott, egyik nagyszülőtől tanuló kutyust, a másiktól babát.


Nem az értéken legyen a hangsúly...szerintem ez a lényeg, hanem hogy érezze, az a nap más mint a többi. Persze csak képek alapján fog emlékezni erre...

2013. aug. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!