Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen játékot lehet venni...

Milyen játékot lehet venni pár hetes babának?

Figyelt kérdés

Rágóka,csörgő? Vagy mik? A zenélő forgó mikortól "használható"?

Most született meg a babánk de fogalmam sincs mit mikortól lehet.


2013. aug. 8. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Zenélő forgót lehet, de egy pár hetes még nem játszik, fogni nem tud. Felesleges bármilyen játék. Leginkább eszik, alszik, esetleg sír. Tehetsz mellé színes pelenkát vagy alvós rongyit, azt nézegeti talán.
2013. aug. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is 1-2 hét, és jön a baba, előre vásároltam is játékot, nagy lelkesen. De hogy minek van értelme, utólag, józan paraszti ésszel belegondolva, szerintem, semminek, hiszen egy újszülöttnek még minden új, még ha a tapétára rajzolsz egy fekete pöttyöt, azt is szívesen elnézegeti. A zenélő forgó nem rossz gondolat, de a zene miatt. A figurák nem annyira fogják érdekelni, de a zene megnyugtathatja. Ezen kívül én vettem babakocsira, hordozóra felrakható játékokat, amik jó színesek, élénkek, de azok is csak később lesznek jók, úgy 2-3 hónapos korától. Szóval, röviden és tömören, egyelőre ha veszel bármit is, azzal még nem fog játszani, de későbbre jó lehet.

(Én ezekből válogattam... Tippnek, hátha jó. : [link] )

2013. aug. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kontrasztos képek/játékok jól jönnek (fekete-fehér-piros). Egyszer olvastam, hogy pl. ilyen színű akciós újságnak egy oldalát is lehet a baba látómezejébe tenni. Nálunk mindig egy falon lévő képkeretet nézett, az nagyon kontrasztos. Amik még jól jönnek: csillogós díszek, pl. karácsonyfáról az a csillogós boaszerű, vagy bármi más ilyen. A rágókát, csörgőt stb. később tudja használni
2013. aug. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És pl a szinezős képek,simán hagyva?
2013. aug. 8. 20:04
 5/5 anonim ***** válasza:

Néhány hetesen még bármi jó neki, ami színes és nézegeti. Ami nálunk bevált, az az felhúzhatós zenélő figura. Remélem, tudod, mire gondolok. Lóg ki belőle egy zsinór, meghúzod, és zenél, amíg a zsinór be nem ér.

Azt szerette nézni, hallgatni.

Egy idő után fellógattuk neki, és amikor már elkezdett utána nyúlni, akkor is jól eljátszott vele.

2013. aug. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!