Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes tápszeres babám,...

Tanácstalan anyuka kérdése:

3 hetes tápszeres babám, eléggé hasfájós, de most azt vettem észre, h ma nem is annyira fáj neki, de evés után mégis nyűgös eszi a kezét 40ml vizet iszik. Mintha éhes lenne! Lehetséges? Meg az is h 2 napig nyugi van, aztán 2 napig üvölt?

Figyelt kérdés
2013. aug. 8. 18:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a tápszer nem tetszik a pocakjának. Próbálj másmilyet. Széklete milyen?
2013. aug. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Vagy édeskömény teát próbáld még.
2013. aug. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
mennyi tápszert eszik egy evésnél?
2013. aug. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Eddig 60-at adtunk neki de ma növeltem 70-re! Most volt etetés úgy húztam ki a szájából 80ml-nél...de még nyűgös...szívja a cumit! Félek h túletetem! 6-7 szer eszik egy nap eddig végigaludta az éjszakát ezért vok tanácstalan mert...ha végigaludja az éjszakát akkor elég volt neki a 60 ml is?
2013. aug. 8. 19:13
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
adj neki többet, vannak babák akik többet esznek. Ha szopizna nem lenne igy beszabályozva em is tudnád hogy épp 40ml-t vagy 100-at eszik. A babák nem olvassák a tankönyvet amiben le van irva mennyi kell nekik. Szerintem a te babád egyértelműen éhes, többet igényel. Nem fogod túl etetni nyugi. Mivel emgiszsik 40ml vizet igy egyértelmű hogy éhes.
2013. aug. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szia! Ne félj nem fogod túl etetni! Ô Tudja hogy mennyi kell neki! Ha 80-90-et kér add neki nyugodtan! Bizony ha ennyit iszik még tuti èhes amikor jóllakik màr úgysem fog többet elfogadni! Egy 33 hónapos kislàny és egy 6 hetes kisfiú anyukàja.
2013. aug. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! De most meg attól félek h hirtelen megterheltem a kis gyomrát...és holnap meg jön az üvöltés! a pelusba meg van kaki 3 szor is de csak nagyon kevés darabos!
2013. aug. 8. 20:16
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem eteted túl, ne aggódj. A gyerek egyértelműen éhes, amíg nem kap eleget enni ordítani fog.
2013. aug. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem fogod túletetni. Az én fiam 6 hetes kora óta tápszeres, de ami a dobozon van, csak iránymutatás. Sosem tartottam be pontosan. Van, amikor kevesebbet eszik, máskor meg többet. Ne hagyd sírni, mert a dobozon az van, hogy 60ml-t kell ennie. Nyugodtan adj neki többet.

Én mindig annyit adtam neki, amennyit kért, és nem hízott el. Nem kell ettől félni, ő tudja, mennyire van szüksége.

2013. aug. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A dobozon több van az orvos számolta ki a súlya alapján, h 60 ml-t kéne ennie! de most is annyi vizet iszik, h nem értem mi lehet ennyit egy felnőtt nem iszik! a kakiról amit az előbb írtam mi a vélemény?
2013. aug. 8. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!