Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudnátok tanácsot adni?

Tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Most volt nemrég 5 hós anyatejes babám. Az utóbbi 1 hétben azt vettem észre, hogy ha eszünk ő is kérne, ha az ölembe van akkor nyúl az asztal felé és vesz el mindent amit csak ér. Ha látja, hogy rágjuk az ételt láthatóan neki is elindul a nyál elválasztása, tátog is a drága. :) Szerintetek kezdjük el a kóstolgatást? Várni akartam 6 hóig, de annyira kéri. Valakinek volt esetleg hasonló? Egyébként alsó két foga már kint van neki.
2013. aug. 8. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A miénk is mindig kinézte a szánkból a kaját, főleg a vacsit és a hétvégi reggeliket.Mi adtunk neki néhány falatot, nem volt még foga, de májkrémet, kolbászt, paradicsomot, gluténmenetes kenyeret kapott, és nagyon örült neki, nem volt baja.Ja, ezek házi kaják a májkrém allergiamentes volt.
2013. aug. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Ha a kés után kapkod, akkor odaadod a kezébe?

Az eredeti elképzelésed volt a helyes, a kicsi csak kíváncsi és jön a foga, azért ömlik a nyála.

2013. aug. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első köszi.

Második, azért ez a hasonlat elég nagy túlzás volt.

Én hiszek abban, hogy vagyok olyan összhangban a gyermekemmel, hogy helyes legyen a megérzésem. Leginkább tapasztalatok érdekelnének.

2013. aug. 8. 21:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze,kezdheted a kóstoltatást! :) a fiam csak kb. 2 hónapja mutat érdeklődést a mi kajánk felé (kb.8 hónapos kora óta),de olyan arcokat vág,hogy kész vagyok :) rágja a semmit,nézi a számat,cuppog :D
2013. aug. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én babám is 5 hósan már kinézte a kaját a szánkból, de én megvártam a 6 hónapot. Anyatejes volt.
2013. aug. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én babám is szó szerint kinézte a kaját a szánkból már 5 hónaposan. 6 hósan elkezdtem kostoltatni, 2 hétig csak kifele jótt a kaja. Szóval nem feltétlenül azért néz, mert már enne.
2013. aug. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!