Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye veletek is megesik, hogy...

Ugye veletek is megesik, hogy felborul néha a megszokott napirend? Ilyenkor másnap tudtok csak helyrerázódni, vagy még aznap visszatér a megszokott kerékvágás?

Figyelt kérdés
2013. aug. 10. 11:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nálam minden héten van egy-két ilyen nap. És kell két nap mire visszaáll a napirend. De hát ilyen az élet.
2013. aug. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
aznap már semmiképp, másnaptól már igen.
2013. aug. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
Nálunk nincs napirend, így sosincs ilyen problémánk szerencsére.
2013. aug. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a babám igényei irányítják a napirendet, így nem tud felborulni, mert minden nap az a rend, amit igényel, akkor alszik, amikor álmos, akkor eszik, amikor éhes, a többi dolog meg ehhez képest alakul. Az biztos, hogy minden nap sétálunk egyet (márha éppen nem szakad az eső, mint most :))
2013. aug. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ja és az esti fürdetés-fektetés rituálé is mindig ugyanaz, de változó időpontban est 8 és fél 10 között valahogy, attól függ, mikor álmosodik. Szóval rendszer van, de nem időhöz kötve. utolsó voltam
2013. aug. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
4-es, nyilván más anyukáknak sem a szószoros értelmében van napirendje. Mindenkinek a babája határozza azt meg. Gondolod, hogy az én gyerekem akkor megy aludni, amikor én azt mondom? :D Nem, akkor megy ő is, amikor álmos, de azért egy napirend van mindenkinél szerintem. Már az is az, ha délutánonként szoktatok sétálni, este 8-9között fürdeni, stb..
2013. aug. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6-os, sajnos ez nem nyilván. A környezetemben sok olyan anyuka van, aki órához igazítja a gyerek napját. Enni kap 5-kor, ha éhes, ha nem, elmegy aludni 8-kor, ha álmos, ha nem s éppen szépen játszik, felkelti enni, ha eljött az idő stb., azt hittem, a kérdező is ilyen, erre kérdez, ezért írtam. Nem akartam rosszuindulatú lenni.
2013. aug. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nálunk sem óramű pontosságú a napirend, de azért van.

6-7 között ébred, akkor kap reggelit aztán játék.

9 körül a következő kaja, és egy kis alvás.

12 körül az ebéd, majd egy nagy alvás egy kis játék után.

3 körül a következő kaja, játék, séta, közben szundi.

6 körül egy kis uzsonna (vagy mi).

8 kor legkésőbb fürdünk és legkésőbb 9-kor alszik általában.

Na, ez ma felborult és szerintem az idő miatt. Nyűgösek és álmosak voltunk. Még csak most jön majd az ebéd, mert az átaludtuk. :)

2013. aug. 10. 13:09
 9/12 anonim ***** válasza:

Ahogy idősödik a babád, nem kell majd ennyiszer etetni sem. Nekem 6 étkezésre volt beállva a kisfiam, és egyik napról a másikra lecsökkent 5-re. Viszont ezt tartja rendesen. Ha meg mégsem ez az ok, akkor másnap minden helyreáll. Ha éjszaka szépen alszik. Bár minden gyerkőc más.

Holnap minden kiderül :-)

2013. aug. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
utolsó,szerintem ez nem sok étkezés. Az én babám szinte ugyanigy eszik és ennél kevesebb étkezéssel nem igen lehet kihúzni úgy egy napot, hogy a baba 6-kor kel és este 9-kor alszik el. Nálunk ugyanez van.
2013. aug. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!