Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez most akkor fogzás, vagy...

Ez most akkor fogzás, vagy csak ismerkedés?

Figyelt kérdés

A kisfiam 2 és fél hós kora óta a szájába gyömöszöli az öklét.Szinte a nap 24 órájában.Ha nem a cumi,akkor az ökle van a szájában.

Viszont már kb egy hete bármit a kezébe adok mindent dug a szájába.A rágókát nem szereti,azt nagyon ritkán rágcsálja,viszont azon kívül minden mehet.Bekapja az én ujjamat is,az orromat,a mobilom ha azt adom a kezébe,szóval mindent tesz a szájába,és nem tudom,hogy ezt miért csinálja?!Jönne a foga és azért,vagy így akar ismerkedni mindennel?Ahogy közelít bármit a szája felé,elkezd szabályosan vicsorogni mint egy kutya és úgy kap be mindent..rágja egy kicsit,majd kiteszi a nyelvével,aztán a kezeivel újra behúzza a szájával,és így tovább.És aztán meg elkezd sírni és akkor jöhet a cumi.Nyála is van 2 és fél hós kora óta,de még nem extrémen sok.


3 és fél hós fiú anyukája


2013. aug. 10. 13:15
 1/4 A kérdező kommentje:
*aztán a kezeivel újra behúzza a szájába
2013. aug. 10. 13:17
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez csak az ismerkedés a világgal. Nekem is ennyi idős a fiam, csak nekünk volt még egy 3 napos láz is úgy 3 hete, ami miatt azt hittem a fogai... De nem. Csak így fedezi fel a világot!
2013. aug. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem.Köszönöm. :)
2013. aug. 10. 13:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Minden 2-3 hónapos baba ezt csinálja. Felfedezik a kezüket és azt bizony be kell kapni :-)
2013. aug. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!