Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kedves anyukák. Írnátok nekem...

Kedves anyukák. Írnátok nekem olyan recepteket ami édeskés ízű, meg laktató?

Figyelt kérdés
A kisfiam nem hajlandó semmi főtt ételt enni,már mindent megpróbáltam.Orvos azt mondta azt agyak amit szeret,de nem ehet folyton műkaját.Amit nem szeret az a burgonya,és zöltségek.Mivel külföldön lakunk cukkini is kizárva sajnos.Teljesen kifogytam az ötletekből.Köszönöm a segítséget.
2013. aug. 10. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:

mnden zöldségféle ki van rárva? mert több édeskés is van köztük pl:

cékla fóliába tekerve és sütőben megsütve édeskés lesz (lehetőleg ne fásat vegyél hanem zsengébbet)

Édesburgonya? az is édesebb a hagyományosnál, meg a csicsóka is. Sütőtök szintén

2013. aug. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha van kedvenc gyümölcse, akkor azt is keverheted krumplival. Azért írtam a krumplit,mert azzal biztos hogy laktató lesz.
2013. aug. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Tejberizs, tejbedara, gyümölcsökkel.


Gyümölcsleves, gyümölcsmártás.

2013. aug. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Milyen műkaját eszik és mennyi idős a kisfiad? Mi lenne, ha csak 1 hétig nem látna műkaját? Bizonyára megenné a normális kaját is, egy nap múlva már olyan éhes lenne, ráfanyarodna a krumplira is.
2013. aug. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a válaszokat.Ezeket nem próbáltam,de fogom :)

Nos műkaján a kekszet,banánt értettem ezen kívül mást nem eszik.Mindent próbáltam.Azt is,hogy egy hétíg nem kapott ilyesmit,csak amit én készítettem.Volt,hogy ötször főztem ötfélét neki hátha valamit megkedvel,de nem.A vége sajnos az volt,hogy csak tápszert evett mert hát valamit csak kellett ennie,és éjszakai evésre is vissza szokott,amit már hat hós korától elhagyott.Hát így állok teljes csőd.Továbbra is próbálkozok,de nem sok sikerrel :(

Ja és még annyit,hogy két hét múlva lesz 1 éves.

2013. aug. 17. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!