Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek sem érdemes a...

Szerintetek sem érdemes a babákat sehová vinni, hiszen úgysem emlékeznek majd rá?

Figyelt kérdés
pl. kirándulni, nyaralni...egyik ismerősömtől kaptam ezt a hihetetlen "jó" tanácsot.
2013. aug. 10. 16:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem emlékszik, de attól még élvezheti, sőt inkább ti.
2013. aug. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden inger, élmény fejleszti, tanul belőle. Én így fogom fel. Tudom, hogy a gyerekeim nem emlékeznek arra, hogy 9 hónaposan, vagy két évesen melyik állatkertben jártunk, mit csináltunk, de ezek mind élmények, amelyek hasznosak hosszú távon.
2013. aug. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2. hát én is pontosan igy gondolom. Az élményekből szerzik a tapasztalatokat (többek között).
2013. aug. 10. 16:58
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát fontos hogy vidd magaddal mert késöbb egyszerübb lesz ha elmentek. Ha nem viszed sehova gonba leszel a környezetváltozás miatt nyugtalan és félös lesz!
2013. aug. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Emlékezni nem fog semmire, de ezek az élmények fejlesztik (pl mezítláb sétálni a homokban, pancsikolni a vízben, kavicsokat rakosgatni vagy beledobálni a folyóba), ráadásul a család is kimozdul.
2013. aug. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy később nem emlékszik, de akkor és ott élvezi. Mi sem emlékszünk mindenre, még akkor sem, ha nagyon jó dolgok történtek.

A szülők pedig emlékeznek a babás programokra is, megmarad a közös élmény. Ráadásul én nem bírnám ki, ha nem lehetne kimozdulni.

2013. aug. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp vinni kell, én ezen az állásponton vagyok és a babáddal együtt egy fényképező gépet is, hogy megörökítsd, és ha később elmeséled, az is már egy jó kis családi program lehet. :)

Jó szórakozást az elkövetkezendőkben! :)

2013. aug. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A gyereket be kell tenni egy búra álá, és néha megtörölgetni az üveget...

Remélem érted:D


Élvezik, ha nem is emlékszik rá, ha nem fogja elmesélni neked még egy jó darabig. De ott akkor élvezi, ha jól összeszervezitek, akkor ti is(nem csak ki-áthelyezett babázás, hanem nektek is nyaralás-kirándulás-pihenés)

2013. aug. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mint írtál sokan előttem, lehet, hogy nem emlékszik, de attól még jól érzi magát, tapasztalatokat szerez, friss levegőn van, pancsikol...ezek mind-mind olyan élmények, amik elraktározódnak, csak máshogy, nem felidézhető emlék formájában. Ráadásul attól még nektek emlék marad, és az nem fontos? de, ugyanúgy fontos, hogy családként működjetek most, mint 6-7-8 év múlva. És ezek is elraktározódnak a gyerekben, és nem lesz egy kis depis befásult gyerek, hanem érdeklődő, kíváncsi, nyitott a dolgokra. Szóval szerintem nemhogy nem érdemes, hanem nagyon is fontos!
2013. aug. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Jaj ezt èn is megkaptam, mert meg mertük tartani 5 hòs lànyunk névnapjàt...

Mi jàrunk babamocorgòba, masszâzsra stb...

lehet nem emlèkszik de most nagyon èlvezi....

2013. aug. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!