Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti szoktatok felrakni a...

Ti szoktatok felrakni a babátokról képet a közösségi oldalakra?

Figyelt kérdés
Ha igen, mennyit, milyen gyakran? Mikor tettél fel róla először képet, mennyi idős volt a baba?
2013. aug. 11. 10:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Igen, a cukibbakat. Kb hármat havonta. 6 hetes képet tettem fel először. Elég nyominger volt, mikor megszületett, sokat szenvedtünk, mire világra jött. Olyan volt mint egy kis alien. :) amint kikupálódott, feltettem róla egy képet.
2013. aug. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hát mivel én messze lakom szüleimtől így elég sokat teszek fel hogy lássák. meg a sok munkatársaim is nyaggattak már terhesség alatt hogy kérnek képeket. kb hetente teszek fel képeket.
2013. aug. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
28%
Nem sűrűn, és csakis a jobbakat. 4 év alatt kb. 50 kép van fent két gyerekről. Sose tudtam megérteni azokat, akik nyolcvanöt homályosabbnál homályosabb fotót töltenek fel ugyanarról a "jelenetről".
2013. aug. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én átlag heti 2 fényképet rakok fel de csak a legcukibbakat és inkább olyat amin újdonság van. (pl múltkor amikor egyedül fogta a cumisüveget) Nekem csak közeli ismerőseim vannak a fb-on, ők kíváncsiak is a fiamra ezért is merek bátran rakni. Nem gondolnám, hogy ezzel túlzásba esnék.

Szülés után amikor a gyerekágyra kerültem mindjárt felraktam a fiamról az újszülött képét. :)

2013. aug. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szoktam. 3 éves a kislányom, kb. 80-90 kép van fenn.

Olyan képet nem töltök fel, amin meztelen, kisebb korában sem töltöttem fel.

2013. aug. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen szoktam,messze él sok barátom és rokonok is.Van róla 1 napos kép is fent,de abszolút nem látszik,hogy egy napos,több hetesnek néz ki,nem ráncos,kisimult az arca normális színe van éppen alszik betakarva.Nem rendszeresen töltök fel kb 150 kép van róla 2,5 év alatt,van hogy havonta töltök fel van,hogy gyakrabban attól függ,sosem teszek fel meztelen képet róla.
2013. aug. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősöm akinek fél éves a gyereke de több,mint 300 képet feltöltött általában 20 képet tölt fel egy jelenetről,általában homályosokat szóval abszolút nem értem,de az Ő dolga.
2013. aug. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

nem értem az 1.válaszoló miért lett lepontozva. Na mindegy, nem én voltam.

Én is szoktam felrakni egyébként. Havonta kb.5-6-ot.

Mondjuk azt sosem értettem, hogy valaki miért mondja mellé azt a kifogást, hogy azért rak fel sok képet, mert a távolabb élő család igényli, látni akarják. Üzenetben is ellehet küldeni, szóval... :D

Köszi a válaszokat...

2013. aug. 11. 15:48
 9/11 anonim ***** válasza:

25 fénykép van fent a kisfiamról, aki 9 hónapos.

A 3-assal egyetértek, nekem is több ilyen ismerősöm van.

2013. aug. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ez nem kifogás,ez az ok amiért nem csak 2-3 kép van fent
2013. aug. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!