Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben altatjátok babátokat,...

Sziszi1118 kérdése:

Miben altatjátok babátokat, ha a hálószobában 25-26 fok van? A takarót fél perc alatt lerúgja, a vékony hálózsák tekeredik rajta, mert folyamatosan mozog.

Figyelt kérdés
9 hónapos kislányom most rövidujjú bodyban, vékony pizsama nadrágban és zokniban aludt takaró nélkül. Szerintetek ez sok vagy kevés? Talpa nem volt hideg.

2013. aug. 12. 11:05
 1/9 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem rengeteg!

Szegény tud egyáltalán aludni így beöltöztetve?

8 hónapos múlt a lányom, már legalább 1 hónapja csak a pelenka van rajta (néha nappal is) és sokszor a takarója nincs is rajta mégsem fázik. Nálunk is ennyi a hőmérséklet estére.

2013. aug. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

9 hós kisfiú az enyém,ujjatlan body..

bőven elég volt,teljesen jól érezte magát,talpacskája meleg volt.

2013. aug. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat. Akkor én kicsit túl aggódtam a dolgot :) Féltem nehogy megfázzon. Múltkor csak egy rövidujjú bodyban aludt, de olyan 1 körül visszaadtam rá a nadrágot, mert hidegnek éreztem a combját, a talpa pedig se meleg se hideg nem volt... De akkor ma kipróbálom egész éjszaka így, hátha jobb lesz. Mindig is rossz alvó volt, de mostanában tényleg sokszor ébred éjszaka (kb.7-szer) - 1-szer eszik, többinél víz+cumi.
2013. aug. 12. 11:23
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
25-26 fokban vékony body és vékony zokni van rajta, ennél melegebb időben csak pelenka. 11 hónapos.
2013. aug. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
body vagy ujjatlan felső van csak rajta, nagy melegben csak pelenkában aludt
2013. aug. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2013. aug. 12. 11:53
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem öltözteted túl, mivel a takarót lerúgja magáról. Én kisfiam is ennyi idős, 26 fok van a szobájában és ugyanebben alszik csak nem adtam rá zoknit. (Őt sem lehet betakarni.) Éjszaka kinyitjuk az ablakokat (nála nem) ezért éjszaka kicsit hűl is nála a levegő. Szóval szerintem jól csinálod, ha melege lenne úgyis megébredne.
2013. aug. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
13 hónapos a kislányom, 26-27-28 fokban ujjatlan bodyban és hosszú újjú pizsirugiban alszik, ha ennél kevesebb fok van adok rá vékony hálózsákot is takaró helyett. Jól alszik így, nincs melege, mondjuk neki elég ritkán van melege, fázós, mint az anyukája. :) De szerintem minden baba más, én pl. sosem altatnám 1 szál pelusban, vagy nappal se, mert ő fázna. Nappal is a lakásban 28 fok van, ujjatlan bodyban van, meg zokniban, mert már megy, nehogy megfázzon a lába vagy elcsússzon. Szerintem Te ismered a babád mennyire fázós vagy sem...
2013. aug. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam, hogy csak rövidujjú bodyban altatom. Hát nem jött be. Ugyanúgy nyugtalanul aludt (tehát nem a meleg a bűnös, hanem inkább a fogacskák jönnek - még nincs neki egy sem). Éjjel 2-kor rá kellett adnom a pizsama nadrágot, mert elég hideg volt a lába.Egyébként szolidaritásból én is félre tettem a takarómat, de aztán én is magamra húztam, mert fáztam, szóval neki se lehetett melege. Ezt eddig is így gondoltam, csak az ember már mindent kipróbál, hogy jobban aludjon kisbabája. Köszönöm a véleményeket.
2013. aug. 13. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!