Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mászás megkezdése utána mikor...

Mászás megkezdése utána mikor ült fel a babátok?

Figyelt kérdés
Pár napja mászásra váltotta a kúszást. 9 hónapos. Felállni már feláll néhány hete. Gyorsan tud mászni is, ha megáll hintázik előre hátra.
2013. aug. 12. 11:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem előbb ült, utána mászott és utána állt fel.
2013. aug. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Előbb ült, mint mászott.
2013. aug. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És akinek előbb mászott? :)
2013. aug. 12. 11:28
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem elöbb ülnek,mint másznak,mert kúszásból négykézlábaznak és abból ülnek fel,aztán majd később másznak.Az átlag.Enyém 8hósan állt fel és kezdett el mászni is.Ülni már 7hósan is tudott.
2013. aug. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak tudom, hogy még nem ül a babám :D Pedig már mászik és fel is áll. Nem ülésből áll fel, hanem négykézlábról. Van hogy ráül a sarkára, de én a normális popsin ülésre gondoltam... Na mindegy. Biztosan lesz olyan hozzászóló is, akinek a mászásból ült ki oldalra a babája :)
2013. aug. 12. 13:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Felállt mászott, rà kb. 2 hétre ült 9 hósan.
2013. aug. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Még nem mászik de egy hete ül.

8 hónapos

2013. aug. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én mindig azt hittem hogy előbb masznak és utána ebből tanulnak meg kiülni oldalra. Mondjuk az én fiam meg is erősített ebben. :-)

Ő maszas után kb 5-6 nappal tanult meg ülni.

2013. aug. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!