Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatok a fiamnak krumplis...

Adhatok a fiamnak krumplis tésztát?

Figyelt kérdés

9,5 hónapos

Magunknak csinálok holnap gondoltam adnék nekí ebédre.

Tojásos bolti tesztabol csinalom


Már több etelbol adtam neki amit mi eeszunk



2013. aug. 12. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Adhatsz neki, csak a fekete borssal legyél óvatos!
2013. aug. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elvileg tojásos tésztát nem ehetne 1 éves koráig. Én is adtam neki már ebben a korban, de ezt mindenkinek magának kell eldöntenie. Az én fiamnak semmi baja nem lett tőle, de ő semmire nem allergiás.
2013. aug. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tojàs nélküli durumból szabad, nézz utàna!
2013. aug. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 gabszem ***** válasza:
28%
nyugodtan adjál neki rendes tésztával. Jelezném, hogy a babapiskótában is van tojás... kislányom már ilyen kicsin is szerette a fűszeres dolgokat, persze nem tömtük vele, tegyél bele kicsit kevesebb fűszert mint máskor
2013. aug. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem is nyugodtan adhatod tojásos tésztából, max. 2 tojásosat vegyél. De szerintem mindegy, hogy tojásos vagy durum tészta. Az én gyerekeim is ettek ennyi idősen tojásos tésztát, semmi bajuk nem lett, de ha nagyon parázós vagy, akkor durum tésztát vegyél.
2013. aug. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%

Durum tésztából csináld.

(én babapiskótát se adok soha a lányomnak, nem csak a tojás miatt, hanem egy egészségtelen cukros vacak)

2013. aug. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!