Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik időszak volt a legnehez...

Melyik időszak volt a legnehezebb a babádnál?

Figyelt kérdés
.
2013. aug. 12. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
16 hónapos és most a legnehezebb nekem. Hiszti, dac korszak. Ha valami nem tetszik rug, vág , harap, hozzám vág. Mindent le akar boritani, mindent megnézni. Tiszta őrület most vele. (kisfiu) De mostanra nagyon sok szót mond ma például azt mondta nekem, hogy szeretlek. Így nem is vagyok rá mérges! :)
2013. aug. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem az, amikor ha 10 centire álltam tőle egész nap, akkor is el tudott dőlni és mehettünk többször az ügyeletre.
2013. aug. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A babakorszakból az első 3 hónap,kisgyerek korszakából,1,5 éves korától tartó dackorszak,hiszti most 2,5 éves,bízom benne,hogy lassan túllendülünk rajta.
2013. aug. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az első 3 hónap volt nekem zúzós:éjszakázás,nem volt elég tejem,meg az új helyzet hogy Anya lettem,meg egy kicsit depressziós is voltam stb:Utánna 2,5 évesen a dackorszak kezdetét vette,na ez megint egy új és kemény helyzet volt,én ekkor voltam terhes a másodikkal!A kettő közötti időszak viszont ÁLOM volt!

Most 3 éves múlt és lement a hiszti és dackorszak és most megint nagyon könnyű és jó vele!

2013. aug. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
húú-akkor az eleje..remélem én is túl leszek valahogy..
2013. aug. 12. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!