Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van egy 22 hónapos és egy 1...

Van egy 22 hónapos és egy 1 hónapos kislányom. Amikor az 1 hónapos elkezd sírni, a nagy is ijedten elkezd üvölteni, látszik rajta, hogy megijed, és azért sír, nem hiszti, figyelemfelkeltés, rendes kétségbeesett sírás. Volt valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
2013. aug. 12. 19:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyerekeim között 23 hónap van.Nálunk is volt ilyen az elején.Amikor sírt a pici, és láttam a kétségbe esést a lányom arcán, akkor oda hívtam és elmagyaráztam neki mi történik.Kértem hogy simizze meg, mert most meg kell nyugtatni.Ez nálunk be vált.Persze közbe én is nyugtattam a picit, és közben simizte a lányom, és így úgy érezte hogy tett valamit azért hogy ne sírjon a baba..
2013. aug. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtál! Az a baj, hogy én olyankor hiába hívom oda, magyarázom neki, hogy nincs baj, csak épp éhes, vagy valami, de semmi nem nyugtatja meg. Cumija is van, meg rongyija, de az sem nyugtatja meg... még miután a picur abbahagyta, azután is pár percig remeg a sírástól... borzasztó....
2013. aug. 13. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!