Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok a horoszkópról...

Mit gondoltok a horoszkópról és az indított szülésről? Szerintetek változtat valamin, hogy kitessékelték a babát a helyéről, és nem ő döntött így?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy ha mondjuk nekem megindították a szülésemet, akkor a nagykönyvben ez így volt megírva, vagy pedig ez felül írja azt hogy a babám lehet hogy később akart még jönni, és egészen más jellem a horoszkóp szerint pl. mint ha magától jött volna?


Remélem érthetően kérdeztem :D



2013. aug. 12. 21:15
 1/7 A kérdező kommentje:
Hasonló a programozott császár is, ott is hasonló a kérdésem :D
2013. aug. 12. 21:17
 2/7 anonim ***** válasza:
Na többek között ezért sem hiszek a horoszkópban. :)
2013. aug. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen most én is elkezdtem erősen kételkedni :D
2013. aug. 12. 21:18
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem annak,hogy egy baba hamarabb szülessen meg volt az oka,úgy kellett lennie,tehát mikor megfogant már így volt megírva számára.Pl nekem a kisfiamra egyszerre két jegy is leírható a kos és a bika is pedig pár nappal már átcsúszott a bikába,de ha részletesen nézem a bolygók állását akkor félig bika félig kos,amúgy az aszcendens is nagyban meghatározza az embert,de nem szent írás a horoszkóp,tehát nem olvasgatom miket írnak el mi lesz a héten hónapban,évben de a jellemzése a saját horoszkópomnak egytől egyig rám illik
2013. aug. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%

Nekem is indított volt. Én abban hiszek, hogy egy-egy jegy tulajdonságai nagyjából illenek egy adott jegy szülöttére, és ez lebomlik arra, h melyik hónapban szültett. Tehát pl a márciusi kosok és az áprilisi kosok már nem teljesen ugyanolyan tulajdonságokkal bírnak, plusz ugye ott van az évjárat is, ha pl a kínai horoszkópot is hozzávesszük. Pl egy tigris kos, mint amilyen én is vagyok, más mint egy ló kos. Meg ugye ott van az aszcendens is. Én személy szerint annak örülök, h a kislányom a sárkány évében született és nyilas. A következő babát mi a majom évének februárjába tervezzük, remélem sikerül. Akkor valószínűleg hasonló karakter lesz, mint apám, akit nagyon szeretek, és ezzel sok ember így van. Ja még annyit, h a kínaiban azt is felosztják, hogy egyévben melyik évszakban született. Pl a kecske születésűek, ha téli gyerekek, akkor nagyon szerencsétlen élet vár rájuk, mert ugye télen a kecskének nincs mit ennie, de tavaszi és nyári kecske születésűek kilátása valamivel jobb.

Amúgy szerintem nincs ilyen szinten előre megírva, hogy ha pl sürgősségi császárral születik, akkor keresztül van húzva az egész és borul minden. Amelyik év, hónap, nap, óra, perc, másodperc a születési dátum, éppen az a horószkóp illik rá, nem a "tervezett" időpont. A bolygók állása csak akkorra a pillanatra vonatkozik, nincs "mi lett volna, ha".

2013. aug. 13. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ezen a kérdésen már én is sokat gondolkodtam. Én elvileg mérleg jegyben születtem volna, aztán korábban jöttem, szűz jegyben. A tipikus szűz jegyek közül szinte nincs olyan, amelyik stimmelne
2013. aug. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezen én is sokat szoktam agyalni, bár a horoszkópban nem igazán hiszek. 2x volt terv. császárom a babák még maradtak volna bent, de jönni kellett. Főleg a 2. terhességemnél, pont szept. 23 volt a császár, tehát a baba döntött volna lehet mérleg lett volna.
2013. aug. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!