Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baba márkájú kamilla és méz...

Baba márkájú kamilla és méz tusfürdőtől lehetséges a kiütés a kisfiamon?

Figyelt kérdés
Most váltottunk, kb. 1 hete használjuk. Előtte Jonhson's. Vajon attól lehet? Piros kisebb-nagyobb kiütések kezén-lábán, hasán is egy.
2013. aug. 12. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze. Nekünk a Jonhson's nem volt jó mert nem csak a baba, de én is vakaróztam tőle. A baba ideig óráig jó volt, de utána attól is pöttyös lett. Most Szappannal fürdünk.
2013. aug. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam. Nem baj, hogy nem rögtön lett kiütéses? De napról-napra több van.
2013. aug. 12. 21:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi mondjuk fürdés után vakaróztunk, pöttyös viszont reggelre lett. Hagyjátok most ezt a tusfürdőt és ha elmúlik akkor ettől van , 2-3 napon belül el kell múlni a kiütésnek ha ettől van. Ha továbbra is pöttyös akkor doki, mert akkor más okozza. (étel, nap, bőrbetegség stb.)
2013. aug. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a baba márkájú termékeket még magamra se kenném, nem hogy a gyerekre.. botrányosan rossz
2013. aug. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!