Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baba rácsos ágyba mit tezstek?...

Baba rácsos ágyba mit tezstek? Vagyis ugy értem mertek e beletenni játékot amig a baba alszik? Plüss és egyébb vicik vacakot?

Figyelt kérdés

Lányom 6 hos de sos tettem be játékot neki takaro és a baba maga rácsvédöt nem teszek bele mert kibontja :)

elég hogy a légzésfigyelövel ugyanezt csinálja


2013. aug. 13. 09:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Én egy puha plüss kutyust tettem be mellé, meg egy alvó rongyit, hátha valamelyikre sikerül "rászoktatni". Rácsvédőnk és takarónk viszont nem volt. Hálózsákban aludt.
2013. aug. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Míg nagyon kicsi volt (1-2 hónapos) voltak plüssök az ágy végében. Ekkor ugye még nem tudott hozzájuk férni. Később ezeket kivettem. Rácsvédő addig volt, amíg lejjebb nem kellet tenni az ágyat, utána zavarta, mert nem látott ki, így kivettük. Hálózsákban alszik, így takaró sosem volt. 14 hónapos, de sem alvóállata sem alvó rongyija nincs, egyszerűen nem igényli.
2013. aug. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem teszek játékot a kiságyba ,mert szerintem az alvásra való....mi mindig a földön játszunk,ott aztán van minden:)sosem volt probléma az elalvással ,mindig szépen ott elalszik....nekünk van légzésfigyelő,rácsvédő mert a kislába na az beszorulna ahogy forog és persze takaró de az is csak ha elaludt
2013. aug. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy darab alvó rongyija van. Amikor kicsi volt, akkor voltak plüssök, hogy legyen mit nétegetnie, ha felébred, de most már nincs. Reggel szoktunk nem csörgő-zörgő játékokat betenni, h legfoglalja magát, amíg én kávét és reggelit csinálok, férjem meg elkészül munkába. Rácsvédő (vagy fejvédő?) van, de már több sebből vérzik. A kisasszony mindig úgy ránehezedik, ahogy kandikál kifelé, h folyton elszakad valamelyik madzagja és vissza kell varrni. Ahol lehúzza, ott van egy frankó mélyedés már a szivacsban.

Takarót anyós használ neki. A szobánkban 29 fok van, még mi sem takarózunk be, mikor anyós vigyáz rá és bealtatja, mindig betakarja, h a kis lábai ne fázzanak. Aztán csodálkozik, h óránként ébred... :)

2013. aug. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amig kicsi volt,pelus fej alá és annyi.Most már van benn neki egy kevésbé színes plüss vagy párna.Pár naponta cserélgetem.Ezzel ha felébred el van 30-60percet is,ez reggel jól jön,mert sokszor már 6 elött fenn van.Légzésfigyelő nem volt sose.Takaró mióta forog,nincs,mert kiforog alóla.
2013. aug. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk azért nem üres az ágy, mint sokatoknál. 70*140-es, szóval eleinte bőven fért is bele, most meg már megszoktuk így: pelus a fej alatt, fejvédő, takaróval alszik. A fejénél van egy kölespelyva állatka, az ágy másik végében pedig plüssökből van kirakva, mint ha az lenne ott a rácsvédő :) kb 10 plüss...van hogy odafúrja a fejét alvás közben, de mikor reggel kel, tök jól el van egy darabig velük. Nálunk így vált be, szereti a fiam is és én is. Elejétől kezdve így csináljuk és mindig is jókat aludt az ágyában (attól még hogy plüssök is vannak mellette). Már azt is megkaptam, hogy minek szoktattam a saját ágyában alváshoz, ezért nem alszik el máshol...(elalszik babakocsiban, hordozóban/kendőben, utazóágyban, csak már mióta nagy a földön nem tud elaludni). Szóval mindenki csinálja úgy, ahogy nekik jó, mindenkinek úgy sem lehet megfelelni!
2013. aug. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A felső 2 sarokba van plüss. Az egyikbe a kedvenc hóembere, a másikban a rongyija. Semmi probléma nem volt eddig, hogy ezek benne vannak a kiságyba. 9 hónapos a fiam.
2013. aug. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!