Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Zuhanyzókabinban hogy fürdetsz...

Zuhanyzókabinban hogy fürdetsz babát?

Figyelt kérdés

Lehet hülye kérdés de inkább megkérdezem...

Lassan kezdjük kinőni a babakádat,viszont az a baj hogy zuhanyzókabinunk van.

Babatartóra gondoltam hogy berakom majd.Befér?Nem olyan nagy zuhanykabin.A tusolótól nem félt a babátok?


2013. aug. 13. 10:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Anyóséknál zuhany kabin van, félni nem fél a fiam, viszont nem túl kényelmes, általában én is ruhástúl megfürdök vele. Anyósék vettek két csinos kis szőnyeget alulra, egyik szivacsszerű halacskás, a másik műanyag macis ezt szoktam alulra tenni, ezt csak ő használja mi nem lépünk rá. A műanyagot jobban szereti mert szebbek a macikák, de a popsiját nagyon megnyomja, a szivacsosat én szeretem jobban mert nem nyomja a bőrét, de egyhangúak a halacskák. Néha bedugom a dugót is, de akkor úszik a fürdő és én is. Én örülök, hogy itthon nem ilyen van, de azért megoldható ne félj. Én a helyedben lehet szereznék valahonnan egy nagyobb baba kádat azt tenném a fürdőben a földre (ne keljen a szobába cipelni) és abban fürdetném. Olyan régi narancssárgát mint ami 20 éve volt a baba kád. (Bár lehet úgy sem lenne könnyebb a fürdetés, nem tudom) Majd kitapasztaljátok, nektek mi válik be.
2013. aug. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1. A férjem fürdik vele. Megfogja, felemeli, és lezuhanyzik vele, én meg segítek. De a fiam imádja a vizet, ha vizet lát, akkor neki oda mennie kell:) Mivel elmúlt 1 éves, van, hogy bele állítjuk, de azt nem szereti, akkor nem tudja a vizet "fogdosni". 2. Betesszük a tálcába a baba kádat.
2013. aug. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vettem egy bébimedencét, pont belefér, abban szoktam.
2013. aug. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is apa fürdik vele.
2013. aug. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés engem is foglalkoztat. Mi még úgy oldjuk meg hogy beteszem a kis kádat a tálcába a kisfiam pedig benne ül most 1 éves.
2013. aug. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Itt már más anyukáktól olvastam hogy béábimedencét tesznek be a kabinba és abban pacsálhat a gyerkőc...
2013. aug. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2013. aug. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!