Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ajándékot vigyek?

Milyen ajándékot vigyek?

Figyelt kérdés
A kisfiúnak (6 éves) iskolatàskàt veszek, a kislány 4 éves. Mondjuk ugy rokon gyerek, szűkösen élnek igy feleslegesen babát meg játékot (amugy azt viszünk de ami az enyimeknek nem kell) nem vennék. De akkor mit? Én ruhára gondoltam. Szerintetek? Vagy esetleg fülbevaló ha szeretné. Nem arany mert azt ugyis eladnàk amikor nincs kaja.
2013. aug. 13. 10:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ruha,gyümölcs,kekszek.
2013. aug. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is azokat mondanám mint az első. Ruhák, gyümölcs, édesség, szörp, tolltartó, mesekönyv, ceruza, füzetek, cipő, törölköző, joghurt, zacskó kakaó, tusfürdő, fogkefe, fogkrém, esetleg multivitamin készítmény, mogyoróvajkrém, zsírkréta, csomag papír, festék, gyurma, zokni, kabát, sapka, sál, ágynemű úzat, pizsama.
2013. aug. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ment a zöld pacsi
2013. aug. 14. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!