Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák akik már dolgoztok...

Anyukák akik már dolgoztok rendesen gyerek mellett mit dolgoztok?

Figyelt kérdés

Jövőre megyek dolgozni a régi munkahelyemre vissza vennének de a babám mellett nem tudnánk megoldani.

Napi 11órát dolgoztam eladóként heti 4-5nap

Párom 2műszakban dolgozik.


Fogalmam sincs hova menjek el dolgozni hogy a gyerekemmel.is lehessek rendesen

Eladói végzettsegem van



2013. aug. 13. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Én jogász vagyok. H-Cs 8-16.30-ig dolgozom, pénteken 8-14.00
2013. aug. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szeptemberben megyek vissza a régi munkahelyemre. Gazdaságis vagyok. H-Cs:8-16, P:8-13:30-ig fogok dolgozni.
2013. aug. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
8 hònapos a kislànyom. 2 hete mentem vissza dolgozni heti 3 napot, dèltöl 11-ig. Pincèr vagyok. A hàrom nap alatt a csalàdtagok vigyàznak rà.
2013. aug. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2 éves lesz a fiam jövő júliusban, utána megyek csak vissza dolgozni. A férjem és én is agrármérnökök vagyunk, 6kor kezdünk a munkahelyünkön. Fogalmam sincs, hogyan fogom megoldani, nagyszülő nincs a közelben. Szerintem 6 órában megyek csak vissza és megpróbálom megoldani, hogy később kezdhessek. Én nem szeretnék mást csinálni, de bölcsi nincs ilyen korán és hát nem szeretném, hogy ilyen korán kelljen kelnie. Gondolkodom a családi napközin is.
2013. aug. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!