Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem eszik a babám? Már...

Miért nem eszik a babám? Már ki vagyok borulva?

Figyelt kérdés
Kislányom 1 éves és hetek óta alig eszik valamit, mindig hagy mindenből. Most meg pár napja a főtt ételből csak pár kanállal eszik, utána adok neki vajas kenyeret szalámival, azt megeszi, de ma már azt sem, sem a tejpépet, sem a főzeléket. Mindig kilöki a kezemből a kanalat. Csak a tápszert eszi meg. A tejpépet régen pedig nagyon szerette. Mit csináljak, hogy egyen? Mi lehet az oka, hogy alig eszik?
2013. aug. 13. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Esetleg ez a nagy meleg? Az én lányom kb 1 hete paradicsomon él meet nem hajlandó mást enni (nag ritkán ha eszik valami főtt ételt. ). Ma megérkezett a vihat, a levegő lehült, ma gyönyörűen vacsoràzott.
2013. aug. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem is lehet ez a nagy meleg is.Bár Én is küzdök a kislányommal,mert ő sem nagyon akar enni ha nem erőltetnem szerintem nem is enne,de Én vettem a patikába étvágy csinálót és úgy néz ki,hogy hat egy kicsit talán valamit.
2013. aug. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az enyém is alig eszik. Én próbálom a szénhidrát bevitelt növelni egy kicsit, ilyenkor az nem lehet probléma. Többször is kap gyümölcslevet vagy szörpöt, azt szívesen issza. Meg egy kis túrórudi vagy egyéb hideg nasik, amiket szívesen megeszik.

Az enyém másfél éves, és szintén csak néhány kanállal eszik a főtt ételből, bármi legyen az. Szerintem az édesebb dolgok ilyenkor jobban csúsznak. A felnőtteknek is, nem?


Az enyém már csak reggel és este kap tápszert, szerintem abban minden benne van, így ha ezt megeszi, nem kell aggódni.

2013. aug. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az enyém is nagyon keveset eszik,én is a melegre fogok, plusz neki még a foga is jön, ez a kettő együtt lehet szerintem az oka nálunk. 15 hónapos
2013. aug. 14. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ő is reggel és este kap tápszert, szerencsére azt eszi szépen. Édességekre ő is nagyon rákapott most :)! Meg sokat iszik, az is nagyin fontos.
2013. aug. 14. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!