Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akkor ez most mi? 7hós fianak...

Akkor ez most mi? 7hós fianak 3napja hasmenése van, fájnak az inyei fehér is nagyon, nyügös rosszul alszik. Viszont fog még sehol? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

2013. aug. 14. 08:12
 1/6 anonim ***** válasza:
fogzás a leírásod alapján.
2013. aug. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én fogzásra tippelnék. Lehet hogy még nem látod a fogát, de belül mocoroghat, és ettől lehet ilyen.
2013. aug. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Áttörés előtti állapot... Ha minden igaz pár nap és fogod látni a fogat is :)
2013. aug. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen az a legvége amikor kibújik a fogacska de ez egy folyamat és ezek a tünetek amiket leírtál!Az áttörés fáj a legjobban én éjszakára ha nagyon fáj neki adok nurofent.
2013. aug. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jajj remélem hamar kinn lesz akkor,mert ugy szenved szegény :( Adtam az éjjel én is nurofent.Köszi a válaszokat.
2013. aug. 14. 13:25
 6/6 anonim ***** válasza:

igen ez fogzás,hamarosan fogacska lesz!

Viszont nekem a doki is a védőnő is Nurofen helyett inkább a Germicidet javasolta fogzásra!

2013. aug. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!