Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5 hetes babám alvás közben...

1,5 hetes babám alvás közben az oldalára fordul és hátrafelé nyújtja a nyakát, lehet ebből gond?

Figyelt kérdés

2013. aug. 14. 13:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam is így aludt :) Mint egy kis zsiráf, nyújtogatta a nyakát.
2013. aug. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem is így aludt semmi baja nem lesz 4hós a kislányom.
2013. aug. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem másfél hetesen még nem tudott egyedül az oldalára fordulni,ahhoz még túl kicsi volt.Nekem 3 hósan fordult először,és ha az oldalán fekszik nekem is ezt csinálja,semmi baja nincs,nem beteg. :)


3 hós 3 hetes fiú anyukája

2013. aug. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi, megnyugodtam :)
2013. aug. 15. 10:56
 5/9 anonim ***** válasza:
2013. aug. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor mégsem vagyok nyugodt. A lányom tényleg jobban szeret a jobb oldalán, mint a balon, először csak azt hittem hogy az ablak miatt, de most már kezdek aggódni :( Mit tegyek?
2013. aug. 16. 08:58
 7/9 anonim ***** válasza:

3-as vagyok:

az én kisfiam is jobban szeret a jobb oldalán aludni,ha viszont fel van,akkor meg állandóan a bal oldalára fordul a jobb oldalára nem nagyon akar..viszont ha a bal oldalára fordul,akkor bicsaklik hátra a feje,ahogy oldalra fordul automatikusan buktatja hátra a fejét..akkor ezek szerint az én kisfiammal sincs minden rendben???? :O

2013. aug. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Lehet hogy túlparázom, ahogy elolvastam a többi tünetet az egyáltalán nem jellemző a babámra, nem sírós nem ferde a nyaka, se a feje, de azért majd beszélek a védőnővel.
2013. aug. 16. 10:56
 9/9 anonim ***** válasza:

Ilyen pici korban még persze bármi lehet, de ha 2-3 hónaposan sem változik, akkor lehet esetleg gyanakodni. A védőnő nálunk is annyit javasolt, hogy tegyem fordítva a babát az ágyba, vagy a játékokat pakoljam a másik oldalra, mint ahová szívesen fordítja a fejét. Szóval nálunk a bal oldal volt a kedvenc, és már ugyan megy, de még látszik a tartásán, hogy "balos". Jártunk gyógytornára, és manuálterapeutánál is, hogy segített-e, ki tudja, de a ferde nyak probléma nem szűnt meg. A babám nem szeretett hason lenni, és hogy nem alakuljon ki lapos fej, amikor csak tudtam, kézben tartottam.

Sokat "reptettem" ami a videon is látható, hogy erősödjön a nyaka.

http://www.youtube.com/watch?v=M3rCtW9DMD4

A fejecskéje kicsit laposabb az egyik oldalon, de ez már a születésénél így volt (amúgy császáros voltam, nem akart megszületni), mert a pocakomban a méhlepény és a köldökzsinór miatt volt kénytelen rossz tartást felvenni (ezt utólag az uh felvételen is látni, hogy a nyakacskája félre billen).

2013. aug. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!