Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adamo hintát 6 hónaposnak van...

Adamo hintát 6 hónaposnak van még értelme venni? Tudna benne aludni vagy már nem férne el benne? Nagy baba 9 kg fölött.

Figyelt kérdés
2013. aug. 14. 17:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Érdemes. 15kgig használhatja. Bár az én kislányom nem szerette :(
2013. aug. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
Alvásra legjobb az ágya. Nem kell neki alvás közben hintázni.
2013. aug. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

hmm, igen, valóban alvásra az ágya LENNE a legjobb, csakhogy napközben nem alszik el az ágyában, csak babakocsiban, azt meg már kinőtte (legalább is a mózes részt) ezért is keresek valamilyen alternatív megoldást helyette!

ahh, köszönöm az "építő" jellegű hozzászólásod utolsó

2013. aug. 14. 17:21
 4/11 anonim ***** válasza:
9 hónaposom 9 kg körül van most, ő simán elfér benne. Ez biztos babafüggő is, nálunk a szitu: míg néhány hónapja minden egyes alkalommal elaludt ott, most már csak nézelődésre használja, kb. 3 hónapja csak üldögél benne
2013. aug. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem nyugodtan vedd meg neki,nagyon szerettük. A fiam már elmúlt 3 éves,mikor leszereltük. Sokszor volt,hogy a nagyobb tesó is belült kicsit. Nyáron ki szoktam vinni a kertbe,felkötöttem egy fára,imádta. Persze csak ez csak egy ötlet.

Szóval én nyugodt szívvel ajánlom.

2013. aug. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Simán elfér benne, de amint megtanul felülni, nem fogod tudni altatni benne. Fel fog ülni és rugózni fog benne.

Tapasztalat... :)

2013. aug. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
igen!! a fiam 11 hónapos még mindig gyakran alszik benne. vagyis elalszik benne, mert az ágyában nem hajlandó :) aztán ha elaludt, áttesszük az ágyba
2013. aug. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, a fiam is rugózik benne és úgy alszik el :D ha felriad, csukott szemmel rugózik és visszadől :DD
2013. aug. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok, édes lehet a kisfiad! :)

Az enyémet az Istennek se tudom elaltatni benne, amióta megtanult felülni, pedig vagy fél évig abban volt csak hajlandó aludni. :)

2013. aug. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem 5-ös, 6-os, bocsi. :)
2013. aug. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!