Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi miatt sírhat a kisfiam?

Mi miatt sírhat a kisfiam?

Figyelt kérdés

Ma voltunk t.adáson,megkapta a második kötelező oltást,meg hozzá egy ajánlottat,a meningitist.Viszont a doktornőnk megnézte a pöcijét is,felhúzta rajta a bőrt,láttam a kisfiamon,hogy nem esett túl jól neki,de nem sírt.Viszont azóta amióta hazajöttünk azóta hirtelen a semmiből elkezd sírni elég jól.És most nem tudom,hogy az oltás miatt sír-e vagy a pöcije fáj-e neki?!Az imént pelenkáztam át,és olyan,mintha váladékozna egy kicsit.Megtöröltem neki,mert azt hittem,hogy csak pisis,azután kicsit ,,összenyomtam,, és jött belőle átlátszó folyadék,de nem tudom,hogy pisi volt-e vagy váladék.Ha esetleg még is váladék,akkor mit tudok vele kezdeni?Hintőporozhatom neki,vagy mit lehet ilyen esetben tenni?

3 hós 3 hetes fiú anyukája


2013. aug. 15. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Az orvos nem normális!!!!!


Ne hintőporozd,szerintem ne tegyél rá semmit.Én amikor csak lehetőségem lenne rá szabadon hagynám a levegőn.Semmiképp sem irritálnám még kozmetikumokkal.

Valószínű amiatt sír,mert amikor pisil akkor csípi.

2013. aug. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Atyavilág!!

3 hónaposnak felrántani a bőrt!!

Hát csak imádkozhatsz hogy nem vágta haza a fiad nemi életét a dokinő!

Soha többet ne engedd!!

2013. aug. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát csodálkoztam is,mert én is úgy tudtam,hogy ilyenkor még nem nyúlnak hozzá.Pedig ez a legjobb gyerek orvos az egész városban,mindenki dícséri,tényleg nagyon kedves,mosolygós,imádja a gyerekeket,látszik,hogy érti a szakmáját,nem pénzéhes!!De most még is értetlenül állok ez előtt a dolog előtt..csak fogta a kis pöcijét,és mondta,hogy kicsit megnézi..és húzta fel a bőrt.

De hála Istennek ma már nem sír,nem látom azt sem,hogy váladékozna,éjszaka sem volt hiszti sem ordítás.Szerintem az injekció tegnap nagyon megviselte és azért volt sírósabb és hisztisebb.Ma már kutya baja sincs,és a pöcijén sem látok semmilyen elváltozást :)

2013. aug. 16. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!