Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálhatja ezt?

Miért csinálhatja ezt?

Figyelt kérdés
7 hónapos kicsim néha megfeszíti magát és nyög mint az őrült. Ezt kb. fél percenként ismétli. Nem értem mi lehet a gondja. Kaki van minden nap rendesen, eszik-iszik, nem hasfájós, nem nyűgös, nincs láza sem. Általában ha felveszem abbahagyja vagy ha nem akkor csak ciciztetés után fejezi be. Iszonyat idegesítő mert nem tudom mit szeretne ilyenkor és közvetlen etetés után is csinálja néha tehát biztos nem azért mert éhes. Tanácstalan vagyok. Valaki másnál is van ilyen?
2013. aug. 16. 08:30
 1/4 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy csak a szelek bántják? erölködik és ha kijön akkor megnyugszik.
2013. aug. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Nem hinném,hogy az lenne a problémája mert egész nap ereget mindenféle gond és nehézség nélkül, ja és kajcsi után is mindig vannak jó nagy böfik is ezért nem értem....
2013. aug. 16. 08:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Ettől függetlenül lehetnek emésztési gondok. Nem óriásiak, de lég ahhoz, h nyögjön hozzá. Miket adsz neki enni? Iszik eleget? Vagy ha szoptatsz akkor figyelj arra, h miket ettél és mikor feszíti meg magát, hátha van összefüggés. Ha más nem, akkor kérdezd meg a dokitokat, h van-e valami ötlete, tanácsa.
2013. aug. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Már megpróbáltam azt figyelni, hogy az ő ételével van-e gond. Most 3 napig ugyanazt kapta enni és abból a második nap nyögött a harmadikon meg nem . Szóval szerintem azzal nincs baj. Én is figyelek arra , hogy mit eszek de lehet, hogy van valami ami nem tetszik neki. Majd megfigyelem azt is. További szép napot
2013. aug. 17. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!