Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ezt átlehetne...

Szerintetek ezt átlehetne festetni pirosra?

Figyelt kérdés
[link]
2013. aug. 16. 11:20
 1/7 A kérdező kommentje:
Kaptam egy piros színű mózeskosarat a barátnőmtől, de ahhoz nem volt ilyen szélfogó. Sok hirdetési oldalt átböngésztem, de csak ezt az egyet találtam, ez is kék színű.
2013. aug. 16. 11:22
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fogná be,mert sötét kék.De ha igen,akkor bármi nedvesség éri,majd befogja a gyereket is.Nekem fehér nadrág volt pirosra festve,de még a lábamat is befogta a nyári melegben 20 mosás után is.
2013. aug. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2vagyok. Illetve nem tudom hová kell ezt tenni pontosan,de a lányeg ha viz éri,csöpögni fog a szín belőle.
2013. aug. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, ettől tartottam én is. Nagyon szép állapotú a mózes, csak nekem valahogy olyan befejezetlennek tűnik így, persze örülök, hogy egyáltalán kaptam.
2013. aug. 16. 11:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak rosszabb lenne, szép lilás-fekete színben pompázna, ha rámennél textilfestékkel. Szerintem hagyd így, ez lesz a babakocsi egyedisége.
2013. aug. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ezen a képen látszik, hogy rá kell patentolni a mózes tetejére. [link]


Akkor nem veszem meg ezt a kék színű szélfogót, hanem keresek ugyanolyan piros quinny takarót, vagy lábzsákot.


Végülis ehhez is csak takaró van nincs szélfogója, pedig elég drága: [link]


Vagy ilyen lábzsákot: [link]

Szerintetek?

2013. aug. 16. 11:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a mózest úgyis csak akkor használod,ha kocsival mész,mert azért jó kis súlya van neki és a kicsinek együtt.Így szerintem felesleges a szélfogó rá,vagy ha fúj,akkor sima textilpelust is rá tehetsz.
2013. aug. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!