Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » KisBabás Anyukák! Ti is...

KisBabás Anyukák! Ti is vagytok így?

Figyelt kérdés

Kisfiam 10 hós..a súlyom folyamatosan változik,pedig nem eszem se többet-se kevesebbet. Sőt a pöttöm miatt egyre többet mozgok..

Annyit még hozzá teszek hogy szülés óta nem mértem magam.Onnan veszem észre hogy híztam,hogy hol beleférek a farmeromba,hol nem...stb

Más is volt-van így ??


2013. aug. 16. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:
En fogytam, direkt figyeltem arra h mit es mennyit eszem. Vissza akartam nyerni a regi sulyom, mert terherseg alatt sokat hiztam (19kilot). Azota mar mind leadtam, sot 6 kiloval konnyebb is vagyok, de meg fogyhatnek. Lenne mibol -68kg vagyok-
2013. aug. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát, az enyém nem ingadozik, egyértelműen felfelé tendál :( Míg szoptattam (9 hónap) csak pár kiló jött vissza -mivel problémás volt a szülés, és kevesebbel jöttem haza, mint ahogy kezdtem az egész terhességet-. De mióta nem szoptatok, csak úgy száguldanak a kilók. Mérem, de ha nem tenném, akkor is nagyon szembetűnő már, 10 kg jött rám! :(

Mostanában kezdett el a fiam nem csak fél órákat aludni napközben, így most mertem bevállalni, hogy tornázok mellette...pl ma is félbe kellett hagynom, mert felkelt előbb :( Nehéz, de valamit tennem kell. Én is sokat pörgök körülötte, mivel 11 hónaposan eléggé mozgékony :) Minden nap sétálunk is minimum 1 órát, szóval még talán többet mozgok, mint gyerek előtt, és mégis szaladnak a kilók :(

2013. aug. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 82voltam terhesség elött. 86-87el mentem szülni,80al jöttem haza.Rá 3 hétre 77lettem,ezt tartottam sokáig.Most 10,5hós lesz a kicsi és 1,5hónapja kezdtem el odafigyelni a kajára,mert zavart már a 77 és egy hó alatt lementem 69-70-re.Most ezt tartom,aztán lassan elkezdek tornázni is.De hozzáteszem,hogy én nagyon keveset is eszek,hogy lemenjen.Bár mondjuk nekem elég,de mások többet esznek.
2013. aug. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ÉN is sokat szedtem fel terhességem alatt.Pontosabban vizesedtem

53,5 Kg-val kezdtem

A régi ruháim szinte mind feljönnek,de látom azokat a bizonyos párnácskákat.ÉS ezek a párnácskák hol kisebbek-hol nagyobbak

Innen tudom hogy ingadozik a súlyom

Nem mérem magam..mert akkor tudom hogy azon ütyködnék hogy na1 kilót,na még egy kilót leadok...viszont mivel szoptatok még nem akarok ennek rovására

2013. aug. 16. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!