Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csak apánál nyugszik meg?

Miért csak apánál nyugszik meg?

Figyelt kérdés
Kislányom 2 hét múlva lesz 1 éves. Vidám, mosolygós, nagyon közvetlen, barátságos baba. Ahogy az apja haza jön a munkából, onnantól kezdve én megszűntem létezni. Bárhova megyünk együtt, csak apa kell. Tegnap elmentem (szülés óta először) a barátnőimmel találkozni. Már majdnem megőrültem, annyira hiányzott. Azt hittem, én is neki. Amikor haza értem, még csak rám sem nézett, nemhogy örült volna nekem... Nap közben elvagyunk, játszunk, nevetgélünk. Jön utánam, ha kimegyek a szobából, sokat szeret ölben is lenni. Egészen addig, amíg az apja haza nem jön. Az előbbi telesen betette a kaput. Felsírt a délutáni alvásból, bementem a szobájába, felvettem, ringattam. Torka szakadtából ordított tovább. Ahogy az apja átvette, kis angyal módjára egyből visszaaludt. Én rontottam el valamit? Vagy nem szeret a kislányom? Olyan rosszul esik, hogy sokszor a sírás kerülget miatta. Másrészt meg örülök, hogy az apjával ilyen jó a kapcsolata. Mással is történt már ilyen?
2013. aug. 16. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Apát kevesebbet látja, így ő újdonság. A lányok egyébként is apásak szoktak lenni. Nekem fiam van, ő rajtam lóg egész nap ha itthon van az apja, ha nem. Én örülnék egy kis nyuginak.
2013. aug. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen. Aztán amikor én mentem el egész napra és apa vigyázott rá, akkor nekem örült jobban. Nyugodj meg, nincs ebben semmi rendkívüli.
2013. aug. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak az én kislányom ilyen ezek szerint... Köszi a válaszokat!
2013. aug. 16. 20:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is szokott ilyen lenni (és nekem is "rosszul" esik), de én arra tippeltem, hogy én egész nap szaladgálok, az agyam összevissza, és érzi a nyugtalanságomat, az apja meg sokkal nyugodtabb természet alapból, és érzi a kisugárzásunkat. Lehet, hogy hülyeség, de én így gondolom.
2013. aug. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez nincs kizárva. Én is sokkal türelmetlenebb vagyok az apjánál. De tegnap nagyobb társaságban voltunk, kicsit megijedt a kislányom, és rögtön hozzám jött oda, az én ölemben akart lenni. Később persze feloldódott, és mindenkivel szívesen játszott, de amikor félt, akkor anyát akarta :) Ez jól esett, és meg is nyugodtam :)
2013. aug. 18. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!