Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kisfiúnak tudnátok...

1 éves kisfiúnak tudnátok mondani valamilyen fejlesztő játékot? Ajándékba lenne.

Figyelt kérdés
2013. aug. 16. 18:42
 1/8 A kérdező kommentje:
Vagy inkább valamilyen babakönyvet vegyek neki? A keresztfiamnak lenne, de tanácstalan vagyok, mert egy 22 éves fiú vagyok.
2013. aug. 16. 18:45
 2/8 A kérdező kommentje:

Vagy egy ilyesmi sámlihoz pici még?

[link]

2013. aug. 16. 18:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a kislanyom 1szuletesnapjara egy chicho széket vettem ami enekel, szamol, stb vagy ha esetleg még nem tud járni akkor létezik járás segítő játék amik igazán jó játékok de vehetsz duplo legot! Fugg persze attól is, h mennyit szansz rá költeni! :-) Lehetőségek tárháza határtalan! De kerhetsz segítséget az edesanyjatol is; higy minek örülne illetve milye nincs még!
2013. aug. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen egy ilyen samlihoz pici még! :-) 1evesen még esik kel.....:-)
2013. aug. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez is jó, amit linkeltél. Ha mégis gondolkodsz még, javaslom, hogy nézz szét a webáruházakban. Kor és nem szerint is tudsz válogatni, megnézed, aztán majd eldöntöd, hogy ott veszed meg vagy sem.

Így pl. 1-2 éves kor között [link]

2013. aug. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Formabedobó,játékasztal,zenélő mesekönyv?
2013. aug. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Húúú, köszi a sok-sok tippet! :)
2013. aug. 16. 21:59
 8/8 anonim ***** válasza:
montessori torony,formabedobó
2013. aug. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!