Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos babák anyukái! A ti...

6 hónapos babák anyukái! A ti babáitok elvannak pár órát nélkületek?

Figyelt kérdés
Az én kisfiam 6 hónapos, és nélkülem nem érzi jól magát jól. Ha nagy társaságban vagyunk, kézről kézre jár, jól elvan, nevetgél, kommunikál, játszik, de csak ha látja, hogy ott vagyok a tömegben, vagy időről időre odamegyek, megpuszilom. De egy két rokon között is rosszul érzi magát, ha nem látja, hogy ott vagyok. Még akkor is, ha gyakran látott emberek között van. Mindenki azt mondja, hogy nagyon anyás, meg el van kényeztetve, mivel nem marad el nélkülem sokáig. Szerintem ez nem probléma, nem tudom miért szajkózzák nekem ezt folyamatosan.

2013. aug. 18. 09:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet most kezdődik nála az első anyás időszak. Nálunk ez kimaradt viszont most a 2. (16hósan) a lányomat is érinti.
2013. aug. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és miben nyilvánul meg nálatok? Egyébként meg nem félős baba, idegenek között is tök jól elvan, idegenek kezében is akár órákig, ha látja, hogy ott vagyok. Ezért nem gondolom, hogy baj lenne.
2013. aug. 18. 10:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Bajnak nem baj ez egy ilyen időszak. Nálunk a lányom ha engem lát akkor csak én létezem senki más kezét nem hajlandó megfogni senki más nem veheti fel csak én, még az apja sem, mihelyst kinyílik reggel a szeme már "aja aja" keres, éjjel nagyon sz.rul alszik én ezt is ennek tudom már be nem tudom mire gondoljak miért kel, olvastam is hogy ilyenkor többször ellenőrzik anya megvan-e még :). elég húzós időszak :/
2013. aug. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen az én 8 hónapos kisfiam is. Nekem is sokszor mondják, hogy rettentő anyás, emg elkényeztettem, ami meglehet, de inkább ez, és egy nagyon mosolygós, életvidám, kiegyensúlyozott, ügyes baba, minthogy az ellenkezője legyen, mert hagyom sírni vagy hasonlók.
2013. aug. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az èn 6 hòsom is ilyen..elvan de csak addig amig làtja hogy ott vagyok illetve amìg kivàrjàk hogy ő nyùjtsa a kezèt, na ezt nem èrti meg senki , szinte aztàn persze üvoltes...mindenki szerint kènyrs egyedül anyu emlèkszik arra a babàk anyâsak..de a csùcs az anyòsom" ùgy megszokta hogy te vagy vele""ja mert talân az anyja vagyok.na mindegy...:-)
2013. aug. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ja igen, nekem is ezt mondogatják, hogy jaj de sokat vagy vele, túl sokat...meg hasonlókat...tiszta hülyék az emberek...miért ki legyen vele sokat?Ők? akik nem értik meg, hogy éppen milyen jelzés mit jelent a babámnál?
2013. aug. 19. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!