Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit alszik éjjel, illetve...

Mennyit alszik éjjel, illetve nappal a 3-4 babátok?

Figyelt kérdés
Az én babám egy hét múlva lesz 4 hónapos. Az utóbbi hétben 2-3 óránként ébred éjjel,de van,hogy óránként. Nappal 30 perceket alszik,azt is hosszú altatás után. Anyatejes,már arra gondolok,hogy nem elég a tej,viszont a tápszert nem fogadja el,nem ízlik neki. Segítsetek kérlek! Mi lehet ez?
2013. aug. 18. 10:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet tényleg ez gond.Esetleg ha másik tápszerrel próbálkoznál? Az én fiam 3 hónapos lesz 1 hét mulva.Én nem panaszkodhatom,jo alvo este 8-fel 9 tol reggel 6-ig alszik,napközen 1,5-2 óránként 30-60 perc között. Neb sír a kicsi?Eddig is ilyen "rossz" alvó volt?
2013. aug. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem sír,de nyűgös. Soha nem volt egy sírós baba. Eddig éjjel 6 órát egyben aludt,nappal nem volt jobb a helyzet.
2013. aug. 18. 11:40
 3/9 anonim ***** válasza:
Az jutott még eszembe hogy esetleg éjszaka ha hasra tennéd? Nálunk ez az egyik bevált dolog.Lehet ez a bizonyos növekedési ugrás is,jaj sajnálom hogy nem tudok többet segíteni.
2013. aug. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges, h fogacskaja jön? Egyik ismerősöm kisfia 4honaposan 2fogacskaval buszkelkedett! Lehet az is nyugtalanság oka! Mi is most fogzunk bar 10honapos es alig alszik, , nyűgös! Nezd meg hátha az ha a probléma megvan akkor könnyebb kezelni! Kitartas!
2013. aug. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm! Már régóta hason alszik.
2013. aug. 18. 11:59
 6/9 A kérdező kommentje:
Fogzás? Nem tudom,semmi különöset nem látok az ínyén. Bár nem is nagyon tudom,hogy mit kellene. Nincsenek tapasztalataim. Első baba.
2013. aug. 18. 12:05
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt csinàlta, mert nem volt elég a tejcsi, ès èhes volt. Mióta kap tàpit azóta semmi gond vègigalussza az èjszakàt. Napközben is jobban alszik. De tènyleg lehet a fogzàs is.
2013. aug. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincsen olyan tunetek ami minden gyermekre jellemző! Az általános tunetei a fogzasnak voros duzzadt iny, nyala folyil, hasmenes vagy csak higabb széklet, lehet enyhén lázas, étvágytalanság, nyűgös-fajdalmas sírás. ...stb....! Ha pedig arra gondolsz, h lehet nem elég a tejed akkor probalj ki mas fajta tápszert is! Nekunk a milupa valt be az elsőnél a masodiknal pedig a hipp!
2013. aug. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nálunk is ez volt, csak ő 3 hónapos kora után kezdte - nappal fejek 2 alkalommal, és néha még teszek hozzá egy jégkockányit a mélyhűtöttből, így ezt a plusz 40-50 ml anyatejet kapja este, meg amit szopizik (szerintem már elég kevés marad estére, és nem elég neki). Azóta alszik jobban :) illetve megtalálta a hüvelykujját és szerintem felébred párszor éjszaka, csak vissza tudja altatni magát - nappal nyűgös az alvás, de előfordul hogy hosszabban is durmol délután, több felébredéssel
2013. aug. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!