Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik tápszer finomabb?...

Melyik tápszer finomabb? Olyat írjatok légyszi, ami nem annyira keserű, és elfogadja anyatejes baba is.

Figyelt kérdés
2013. aug. 18. 12:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi a sima milupa 1-et használtuk. Sok más anyuka akivel találkoztam és más tápszert használtak dicsérték h finomabb. Hát nem tudom. :) Nekem förtelmes mind :D :D :D De persze a babának kell h ízlenie :D
2013. aug. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
j, a mi szánknak eléggé vacak ízű mind. a HA-s tápszerek meg tán még kesernyésebbek, mint a többi. de vannak ízesítettek is. Talán a Humananak van almás, a Milupának banános. Nekem igazából nem volt ilyen gondom, bármelyiket megette a fiam, neki tök mindegy milyen ízű, vagy márkájú vol.
2013. aug. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
DM sajàt màrkàs tàpszere nagyon finom édes. Babylove a neve.
2013. aug. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A HA-s termékek szörnyűek. Én babám is anyatejes volt, először mindenkinek a HA-st írják fel, mondjuk ő megitta azt is. Most sima Humana-t használunk. Szerintem annak jó íze van. Mennyi idős a babád? 9-10 hónapos kortól lehet kapni ízesített tápszert (banános, almás).
2013. aug. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Jövő héten lesz 4 hónapos. Csak éjszakára akarnék neki adni,mert mostanában rengetegszer felkel enni,így gondolom,hogy nem elég a tej estére már.
2013. aug. 18. 20:02
 6/11 anonim ***** válasza:
A Milupa jó. Kóstoltam a sajátmárkásokat is, azok sokkal keserűbbek.
2013. aug. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én a Humana Baby Fittet ajánlom, az újszülött kortól ajánlott és banános. Kislányom 1 éves és még mindig nagyon szereti.
2013. aug. 19. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. És nagyon olcsó, Nekünk még mindig a doki írja fel és így 630 forint egy dobozzal.
2013. aug. 19. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen ahogy az utolsó írja. Humana Banános olcsó és finom. És szerintem laktató is.
2013. aug. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
adjál neki éjszakára tejpépet, elvileg 4 hótól már lehet adni. talán nem kel. mi ha azt adjuk, akkor alszik mint a bunda.
2013. aug. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!