Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálja ezt a babám...

Miért csinálja ezt a babám etetés közben?

Figyelt kérdés

Kislányom 3 hetes, szopik csak. A bal mellből evéssel nincs baj, de a jobbnál igen.

Mikor elkezdi, percekig majdnem megfullad, csak nyel, de egész szoptatás alatt nyugtalan. Párszor büfizik, de intenzíven szopizni kb 10 percig szokott. Büfik végén keservesen sír, cuppog, fordítja mell felé a fejét, mint aki éhes még. Újra elkezd enni, de már szinte rögtön mellemmel a szájában forgatja a fejét, sír. Leveszem, kezdi a meélkeresést, visszarakom, forgatja a fejét! Ez addig meg, míg már fáj. Leveszem, kicsit sír, és beájul.

Másik mellen lassan, komótosan eszik. Túl gyorsan folyik a tej? Bimbó nem sebes.

Segítsetek kérlek!


2013. aug. 18. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem túl gyorsan sok jön neki. Próbálj meg szopi előtt egy picit lefejni belőle, és esetleg közben is büfiztesd meg.
2013. aug. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a jobb cicidből spriccel a tej, alig győzi nyelni, és a kapkodás miatt levegőt is nyel, meg bosszankodik hogy torkon spriccelik :)

hát igen, ilyenkor azt ajánlják, fejj kicsit ki belőle...

lehet, a balra kellene többször tenni - főleg este és éjjel, hogy ne küzdjön a baba a nyomással :) hátha beáll pár nap után. (viszont feszülni fog a cicid reggelre, de max akkor majd lefejsz belőle - de beáll amúgy mindig magától is, én ezt játszom, nem fejek)

még egy módszer : hanyatt fekve tedd a babát a cicire - a gravitáció enyhíti a dolgot - én nagyon bírom ezt a pózt, néha egy kicsit hagyom így szopizni a babómat, mert olyan vicces és aranyos az arcocskája, mikor így szopizik, persze nincs túl nagy cicim, szóval lehet, ez is számít ennél a póznál.

2013. aug. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi, én is a fejésre gondoltam.


Második: szó szerint. Hanyatt fekve szoptatás? Ezt még elképzelni se nagyon tudom, erről még nem hallottam

2013. aug. 18. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!