Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért. Csinálja ezt a 10...

Miért. Csinálja ezt a 10 hónapos babám? Kikészülök lassan

Figyelt kérdés

Ha valahol vagyunk csúnya szóval élve le sem tudom vakarni magamról.

Ha elmegyünk valahová akár rokonokhooz vagy idegen helyre es én eltűnök mondjuk kimegyek wcre vagy inni a konyhába elkezd sírni eszméletlenül üvölt amég fel nem veszem.

Ez nem hiszti.

Sehol nem tudom ott hagyni meg a mamajanal sem


Fog ez változni vagy mindig ennyire anyás lesz?

Imádom szeretem de néha tényleg sok.

Szinte senki nem foghatja meg meg azok sem akiket havonta lát mert amint felveszik sír



2013. aug. 18. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
ez változik,akár egyik napról a másikra
2013. aug. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az enyém is 10honapos es ugyan ilyen! :-( Azt olvastam valahol leget szeparacios szorongás de nem feltétlenül. ......olvass utána, h jellemző e! Rank félig meddig jellemző! En is sokszor kiborulok, legalabb wc-re had menjek el nyugodtan!
2013. aug. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, ahogy a 2-es írta, szeparációs szorongás. Elmúlik, nézz utána mikor, még egy lesz kb.1,5 éves korban. Sajnos az én 10 hónapos fiam nem szenved benne, pedig néha olyan jó volna ha bújna hozzánk, de ő nem egy bújós fajta - bárkivel elvan, imádja a társaságot, ott lehet bárhol hagyni (nagyszülők, játszóház).
2013. aug. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akit havonta lat, az neki ismeretlen, idegen.
2013. aug. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk elég korán - 5 hónaposan volt ez. Még anyukámnál is sírt, pedig őt szinte minden nap látta. Csak én foghattam meg őt és a férjem. Egy hónapig tartott.
2013. aug. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A fiamnal már 3honapja tart

Ez normális?

2013. aug. 19. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!