Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen időközönként fertőtlení...

Milyen időközönként fertőtlenítitek a cumisüvegeket? (kifőzés, fertőtlenítő folyadék)

Figyelt kérdés
Minden nap? Vagy heti 1x?
2013. aug. 19. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Változó, általában mikor a reggelihez főzöm a teját akkor több vizet teszek fel és míg megteázok addig a maradék forró vizet bele öntöm a cumisüvegekbe vagy a cumis edénybe. Heti egyszer ezt megcsinálom, de van hogy mindennap. Akkor nem ha pl. nem teázok valami miatt. :D
2013. aug. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

4-5 Naponta...de nem használok fertőtlenítő folyadékot.

Hogy az üvegek és a cumik ne legyenek foltosak és fehérek,kevés citromlevet öntök bele

2013. aug. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Most anyatejes babam van, de a nagylanyomnal heti 1szer aztattam ejszakara jo eros ecetes vizbe a cumisuvegeket es goz sterilizalot hasznaltam minden etetes elott.
2013. aug. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Csak azért érdekelt, mert én heti 1x szoktam 1 órára fertőtlenítő folyadékba áztatni az üvegeket és cumikat, majd jó alaposan öblítem őket, féltem hogy sűrűbben kéne.
2013. aug. 19. 16:49
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Én nem szoktam fertőtleníteni,minden nap elmosom este mosogatószerrel és kész,reggelre szolgálatra kész :) igaz,a fiam csak vizet iszik belőle.
2013. aug. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
24%
3 hetes a babám, sajnos tápot kap. minden egyes etetés előtt elmosom mosogatószeres cumisüvegmosóval, aztán lobógő vízben kifőzöm kerek 5 percig, mert első bébi és ez szerepel a dobozon. tehát mindig közvetlenül etetés előtt, 3 óránként fertőtlenítek.
2013. aug. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az én kisfiam is tápszeres 2 hetes kora óta. Az első 6hétben bőszen rakosgattam a fertőtlenitőbe az üvegeket minden nap aztán minél jobban lefoglalt a babám annál inkább elmaradt. Evés után rendesen elmosom mosogató szerrel és ennyi.
2013. aug. 19. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!