Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 19 hetes terhesen sok a 4...

19 hetes terhesen sok a 4 kiló hízás?

Figyelt kérdés

2013. aug. 19. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem. Én is annyit híztam kb addigra, de azóta sem jött fel több

25hkm

2013. aug. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
NEm hiszem. Ott vagyok én 26 hetes terhesig -1kg tartottam a végére mégis felszaladt 16kg!!!! :) Szóval ebből még bármi lehet :)
2013. aug. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kb ennyit híztam én is. A védőnő szerint sok, de a netes kalkulátor szerint nem :) Kalkulálj te is, ez figyelembe veszi a kezdő súlyod és magasságod. [link]
2013. aug. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Elég sok, ha azt nézzük, a végén fogsz a legtöbbet felszedni.

Én a 22. hétig csak fogytam, mégis 7kg plusszal mentem szülni, igaz, ebből semmi nem volt zsír.

2013. aug. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

ne aggódj... :)

nálunk most ez 12 hetesen jött össze kb... :) :) (2650-nel jöttünk ki 12 hete a kórházból, most 6500 gramm volt 2 napja, lehet, hogy holnap ha ráteszem már 6700 lesz) :)

anyatejes és ilyen típusú, a hülye "egészségügyisek" had sápítozzanak, majd kicsattan az egészségtől a babám (ja és nem csupa-hurka baba, hanem olyan kis tömör típusú)

2013. aug. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

jaj, elírtam, hülyeség, mást olvastam, bocs :) :) :)

-----

az elején lehet azért többet hízni azért, mert kipárnásodik a test - ez a természetes szerintem. (később lehet, már alig jön fel rád csak annyi amennyi az alap)

2013. aug. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sztem nem! En 12kg-ot tuztem ki celul es sztem fogom tudni tartani. 19hetesen 4-5 kg-om volt, most 30 hetesen 9kg. Nekem az elso trimeszterben fekudnom kellett, en mar akkor hiztam...
2013. aug. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
46%
Kedves ötös válaszoló,látom a szövegértés az megy.Nem gondolom,hogy általánosítani kellene.Ráadásul a "hülye" egészségügyisek nem a saját érdekükben sápítoznak,hanem a gyerek érdekeit nézik. Egyébként nem sok a hízás,ennyi még belefér.Üdv: egy "hülye" egészségügyis! :)
2013. aug. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!