Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti milyen cipőt vettetek...

Ti milyen cipőt vettetek először a babátoknak?

Figyelt kérdés

Járni tanul épp a pici lányom,cipőt szeretnék venni.

Ezt néztem ki,mert sok jót hallottam róla.

Barátnőm szerint felesleges ilyen drágát venni,jó a kínai is.

Tényleg mindegy lenne??


[link]


2013. aug. 19. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem mindegy. Ruhából sokszor veszek használtat a gyermekeimnek, de a cipőre költök, az szerintem a leglényegesebb, hogy a lábuk normálisan fejlődjön.

Mi asso-val kezdtünk, de mi is áttértünk az elefantenre, és csak ajánlani tudom. Nem márkafüggésből vesszük egyébként, próbáltunk no-name, és neves márkákat is, de anyagra, kiképzésre leginkább ez jött be.

2013. aug. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elefanten
2013. aug. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jó amit belinkeltél, látszik hogy bordázott, hajlékony a talpa, és ilyenkor ez kell a babák lábának. Mi is Elefanten-t vettünk, és amikor elkezdte kinőni, ugyanolyanból vettünk 1 számmal nagyobbat :) Strapabíró és kényelmes. Fontos a jó cipő, főleg most amikor még kicsi a gyerek. Nekem suli alatt tette tönkre a térdemet a kínai cipő.
2013. aug. 20. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekünk is ilyen volt. Nagyon könnyű, kényelmes,de tarja a bokáját és védi a talpát.

Nem egy tartós ez a talp, 2-3 hónapnál többet nem bír, de addigra kicsi is lesz,és jön a következő évszak.

2013. aug. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első cipőnek Salus vagy Szamos.
2013. aug. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szupináltat nem vennék, ha nincs rá szükség. Ez tuti. Illetve D.D. Stepet sem.


Én is vásárolok néha turiban, de cipőből mindig a legjobbakat veszem. Puhatalpú liliputival kezdtük, mikor még nem kezdett járni.


Utána Szamost szerettem volna, nekünk az tetszik a legjobban, de vékonyka lábára túl széles volt, így Superfitet vettünk. Jó választás volt.


amit linkeltél, az is jó. Elefanten, Szamos, Superfit- nekünk ezek jöttek be azóta.

2013. aug. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek!

Megpróbáljuk most ezt.Reméljük beválik.

Aztán szétnézek még,mi az ami jó lenne.

Szép napot nektek! :)

2013. aug. 20. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!