Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cumisüveg tisztítása?

Cumisüveg tisztítása?

Figyelt kérdés

Napi szinten ,minden étetés után kimosom üvegmosóval, de látszik hogy nem szép tiszta, mit ajánlanátok, hogy lejöjjön róla a lerakódás,amit a tápszer megfog? már kifőztem de sajnos semmi.

Köszönöm a válaszokat.


2013. aug. 20. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Hasznalsz hozza mosogatoszert? Lehet hulye kerdes.. Nekunk azzal siman lejon minden szep tisztara es jo forro viz. De ha nem hasznal az akkor citromleves vizben jol kifozni es utanna cumisuvegmoso kefevel elmosni. Ez be szokott valni
2013. aug. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 2 éve mosogatószerrel elmostam&utána forráztam.
2013. aug. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
anyukám a kistesóimnak mindig hypózta és szép tiszták voltak. pici hypo forró víz ezt üvegmosóval majd még forróvízben hagyja állni.
2013. aug. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ecetet szoktam,vagy egy kiskanál citromsavat tenni a vízbe.Egy üveget 1 éve használok,és még soha nem volt vízköves vagy matt.Előtte mosogatószeres vízben elmosom,elöblítem,utána kifőzés ahogy írtam.Nálam bevált.Egyébként anno itt olvastam ezt a tippet!:)
2013. aug. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Soha nem használok mosószert, csak forró vízzel kiöblítem az üveget.

Ha nagyon foltos lenne, az ecet segít.

2013. aug. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!