Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hetes babával elmennél?

2 hetes babával elmennél?

Figyelt kérdés

Tegnap volt 2 hetes a 2. babánk. A férjem vinni akarja a 3,5 éves lányunkat a városba, a 20.-ai rendezvényre, ami végülis abból áll, hogy végigsétál egy kirakodás soron. Minket (engem és a picit) is hív hogy menjünk velük, de nem tudom hogy a 2 hetes nem túl kicsi-e még ahhoz, hogy ekkora tömegbe vigyem. Babakocsiban lenne végig, amíg végigsétálunk a bazársoron, és eltöltünk 1-2 órát ott.


Szerintetek menjünk velük, vagy inkább nem?


Köszönöm a válaszokat.


2013. aug. 20. 12:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
én nem mennék. főleg hogy iylen hűvös szeles idő van, a sok ember meg sok bacit köpköd. Sétálni már ki lehet menni ele de nem nagy tömegbe, legalábbis én tuti nem vinném.
2013. aug. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Szia!

Őszintén én nem mennék,a baba még nagyon kicsi szerintem és fontos neki a nyugalom,akkora tömeg,zaj nem 2hetes picinek való..de ez csak egy vélemény :)

13 hkm

2013. aug. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
26%
2 hetessel egész napos "kiránduláson" voltunk, programokkal, épp a nagyobb miatt, meg ugye miattunk is. Nálunk nem állt meg az élet kisbabával sem, de ezek mi vagyunk. Beteg is csak 2 évesen volt először.
2013. aug. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Én sem vinném.
2013. aug. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 salvadorina ***** válasza:
Volt már egyáltalán sétálni a baba? Mert fokozatosan kell hozzászoktatni.
2013. aug. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Hát ilyen melegbe én biztos nem mennék ki vele 1-2 órára.

Itt jelenleg 35 fok van,tűz a nap,tikkasztó a meleg.

2013. aug. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Én sem ugy tervezem hogy megáll az élet, de sok ember közé akkor sem vinnék 2 hetes babát. Simán elfogunk menni nyaralani pár hónapos babával, de 2 hetessel ennyi ember közé tuti nem.
2013. aug. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
én nem vinném. Nem maga az idő miatt, de akkora tömegbe, zajba, lökdösődésbe biztos, hogy nem. Neki még nyugira van szüksége és most ő a legfontosabb, lehet menni jövőre. Kibirod.
2013. aug. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Én vinném,miért ne,ha fúj a szél kap egy sapit ha meleg van nem öltözteted túl a babkocsiban jó helyen van.1-2 óra egyátalán nem sok,anno 2 hetes fiammal utaztunk 2,5 órát kocsiban,végig aludt.Tegnap láttam este fél 10kor egy max 1-2 hetes babát a tüzijátékon,na azt nem értettem miért kellett kivinni,szegény pici nagyon sírt anyuka próbálta magára kötni,nem értettem miért nem ment az apuka egyedül a nagyobb gyerekkel,azért én most először vittem tűzijátékra a fiam 2,5 évesen szerintem ilyen picinek aludni kéne olyankor
2013. aug. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Azért mert én elvittem a 2 hetesemet, mi a fenéért kell lepontozni??? Semmi baja nem lett. Sőt! Nem azt mondtam vigye vagy ne vigye, hanem leírtam én mit tettem.
2013. aug. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!