Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek mi lenne a legjobb...

Szerintetek mi lenne a legjobb megoldás a problémánkra? Hol aludjon a babám?

Figyelt kérdés
Helyzet: 10.5 hónapos kisfiam nem tud a saját ágyában aludni. Pontosabban addig nincs gond,amíg nem fordul egyet. Ilyenkor ahogy beleütődik a rácsba,felkel,sír,csak akkor nyugszik meg,ha kiveszem onnan. Hétközben kettesben vagyunk,így nem okoz gondot,hogy mellettem alszik,de hétvégén,amikor a párom itthon van,akkor nagyon is. Nem szoktattuk a mi ágyunkba,sosem aludt köztünk,amióta ilyen ficánka álmában,azóta nem bír meglenni a helyén. Tuti,hogy keskeny az ágy,60x120as,de ha most lecserélnénk egy 70x140esre,akkor sem hiszem,hogy sokkal jobb lenne a helyzet. Ti mit tennétek,ha ennyire nincs el a kiságyban? Mit vegyek neki,amin aludhat? Ágyat,vagy csak egy nagyobb matracot,vagy mit? Komolyan,semmi ötletem,de ez így nem maradhat :(
2013. aug. 20. 20:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A rácsot kipárnázni kellene.
2013. aug. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Van rácsvédője,bár amilyen vékonyak ezek...
2013. aug. 20. 20:30
 3/9 anonim ***** válasza:
én vennék egy leesésgátlós ágyat előbb utóbb úgy is kelleni fog.
2013. aug. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nincs véletlenül utazóágyatok? Annak hálós az oldala, abba nem verné bele a kobakját.
2013. aug. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Kerria ***** válasza:

Ajánlom Neked ezt:

[link]


Nem olyan vékony, mint a rácsvédő, így aggódhatsz hogy kicsi lesz a hely a kiságyban, de bőven elég még nekik... tapasztalat! :)

2013. aug. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
:D ez a kutyás cukiság... Jót nevettem,tök aranyos :) gondoltam már hasonlóra,csak én kukacot néztem,de tényleg akkor nagyon szűk lenne a hely :S viszont muszáj lesz valamire pénzt áldozni,mert így... Azért félek még leesésgátlós ágyat venni neki,mert még nem tud lemászni szépen az ágyról,rendszerint fejjel lefelé bukna alá,csak ha szólok neki,hogy nem így,akkor észbe kap. Szóval ha pl.reggel nem vagyok azonnal ott,ő tuti egyből elkezdene lemászni,természetesen fejjel előre..
2013. aug. 20. 21:39
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyébként van utazóágyunk,de kaptuk és elég koszos :S nem tudom,hogy lehetne többéves maszatokat kisikálni belőle,de így nagyon otvar... :S
2013. aug. 20. 21:40
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor új utazóágy.De pokrócot is tehetsz a kiságy rácsaira.Nekünk az van rajta,hogy ne lásson ki,meg hogy ne dugja ki kezét/lábát,mert már csomószor beszorult neki.Szerintem ágy,szivacs nem jó,mert lejön róla.Mármint én lányom tuti nem alszik ilyenen,mert ő pont ellentét,csak a saját helyén tud aludni,máshol nem.
2013. aug. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy oldódott meg, hogy a kiságy hosszanti oldalát leszereltük és teljesen az ágyunknak van tolva, így több helye van, a kiságyában alszik, de mellettünk.
2013. aug. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!