Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres babák anyukái, van...

Tápszeres babák anyukái, van köztetek olyan akinek a babája 9 hónaposan is szívesebben fogyasztja ezt, mint bármilyen ételt?

Figyelt kérdés
2013. aug. 21. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Mintha én tettem volna fel a kérdést!

9 hónapos a lánykám, és 80 %-ban tápszert eszik. Nemrég én is írtam ki kérdést ezzel kapcsolatban. Nem tudok vele mit csinálni, már annyi mindent kipróbáltam. Beleerőltetni nem lehet az ételeket. Eszik, amennyit eszik belőlük, aztán kap tápszert. Remélem, hogy idővel majd megjön a kedve a szilárd ételekhez. Nem láttam még olyan felnőttet, aki tápszeren élt volna... Ezzel vigasztalom magam, bár nagyon szeretném, ha végre jóízűen elfogyasztana valami mást is a tápszeren kívül.

2013. aug. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 nittababy ***** válasza:
Az enyém is 80%-ban tápszert evett egyéves koráig aztán felváltotta a tej és utána mindent evett már!!
2013. aug. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, majd megszereti a rendes ételeket is. Főzz finomakat és rá fog kapni.
2013. aug. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1 éves volt a fiam,amikor több főételt evett,mint tápszert :) Darabos ételt rá 2 hónapra (14 hónaposan) kezdett enni. Most 19 hónaposan reggel és este tápi,a nap többi részében eszik rendesen gyümit meg mindent ami darabos. Amiben nincs semmi harapni való gondolok itt levesre,azt meg se eszi
2013. aug. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A kisfiam szintén 9 hónapos és pontosan így étkezik! Főzhetek én bármit, vehetek mannát is, jóllakni csak tápszerrel tud, és sajnos még egyetlen étkezést sem tudtunk teljesen kiváltani. De sebaj, más is volt így, vigasztalnak, majd megváltozik:-)
2013. aug. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A védőnőm megnyugtatott,hogy ne aggódjak,mert vannak babák akár anyatejesek is, hogy egy éves korukig, csak ezt a formájú ételt hajlandók elfogyasztani. Főzzek neki bátran mindennap, ha két kanállal eszik akkor, két kanállal eszik, nem szabad erőltetni, fontos, hogy nyugodtak legyünk etetésnél, mert ráragad az idegesség. Na igen, ez így szép és jó, de nehéz nyugodtnak lenni, amikor főz neki az ember és végül a kukában landol. :) De azért jó tudni,hogy nem vagyok egyedül.
2013. aug. 22. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!