Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek el ítélendő ha...

Szerintetek el ítélendő ha nem veszek drága termékeket a fiamnak? (pelenka, popsitörlő, fürdető stb. )

Figyelt kérdés
nem spórolás miatt,igaz nem vagyunk eleresztve anyagilag de én úgy vagyok vele ha egy olcsó dolog nem üti ki a bőrét akkor az is jó,minek vegyem meg a drágát tripla annyiért!nektek erről mi a véleményetek?igaz néha ez miatt rosszul érzem magam,habár szerintem nem kellene vagy mégis?
2013. aug. 21. 11:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Dehogy, ne butáskodj. De nem is értem, miért foglalkozol ilyenekkel, senki mást nem izgat szerintem, és nem nézi, hogy mit használsz a gyerekeddel.


Én pelenkából kénytelen vagyok márkásat venni, mert az vált be, de pl popsitörlőből csak egy fajtát használunk, ami 290 Ft és nem az ára miatt vesszük, hanem mert sokkal-sokkal jobb, mint a többi :)

2013. aug. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
Elárulom neked, hogy a legtöbb "olcsó" termék ugyanaz, mint a drágák, csak más csomagolásban. Szóval emiatt ne csinálj magadnak gondot.
2013. aug. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
25%

A te dolgod, hogy mit veszel meg neki.

Én etetés, pelenkázás, testápolás céljából mindig is megvettem a fiamnak a márkás termékeket. Pelenkából is. Nem állunk valami fényesen anyagilag, de úgy gondolom, hogy én jobban megbízok a márkás termékekben, azt gondolom az olcsóbb nem mindig jobb.

Viszont cipőből, ruhában nem voltam és nem is vagyok hajlandó több 10 000 Ft-ot kiadni 1 cipőért vagy melegítőért, amikor úgyis ugyanúgy kiszakad meg úgy is hamar kinövi.

A testápolás, tisztálkodás pedig a bőrt érinti, ami kicsiknél igen érzékeny, ezért szántam ilyen szempontból a márkásabb, ezáltal jobb minőségű termékekre.

De ha nektek beválik az olcsóbb is és te így gondolkodsz, ettől nem leszel rossz anya, vagy ettől ne érezd magad rosszul.

2013. aug. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
Tévedés azt hinni, hogy a márkás termékek jobbak. Csak jobban reklámozzák őket! Sőt, van amelyik rosszabb, mint a nem márkás.
2013. aug. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Dehogy, ez butaság.

Én magamnak is ilyet veszek és nem is véletlenül. Menj fel pl. Krémmánia.hu-ra, ott megnézheted az összetevői mondjuk egy Baleás érzékeny bőrre való terméknek meg egy márkásénak.

Meglepi lesz. Sose veszek reklámozott terméket.

2013. aug. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Dehogyis! ;)

Mi egy éves kora után a tescós pelust használtuk, addig a pamperst, és nem rosszabb...sőt!

Popsitörlőből sok faját kipróbáltunk (neogranorom, pamers,rossmann, noname, egyedül a mülleres nem vált be nagyon krémes.

Fürdető? mi nagyon sokáig a gyógyszertárit használtuk, felhígítottam vízzel, nagyon szép volt a bőre tőle, és olcsó is, most a gabit használjuk, de hamar elfog és 900ft egy dobozzal.

Szóval nem mindig, mint már írták előttem, a drága a jó, csak át van csomagolva, meg a feliratot kell megfizetni, mint a ruháknál is. Annyira feleslegesnek tartom a pici babáknál a nike cipőt, persze sokan megveszik, mi nem pedig megtehetnénk, ugyanúgy megteszi egy 4000 ft-os cipő is, hiszen alig hordja pár hónapot!

2013. aug. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem múlik azon semmi,hogy olcsó vagy drága. Az olcsó is lehet jó,vagy jobb,mint egy drága termék. Mi 3-as méretig Lidl pelust használtunk,a 630 forintosat,4-es méretnél váltottunk Liberora,mert ez vált be. Fürdetőből Gabit használunk 3 hónapos kora óta,mert szép a bőre az allergiánál is,de vettünk Libero fürdetőt ami egy kalap... Olyan,mintha sima vízben lenne. Popsitörlőből Budget-eset használunk ami jó és nem lesz tőle piros a popsija. Cumiból és cumisüvegből a MAM-osat használjuk,mert csak ezt fogadja el,és ennek az 1 márkának jó a szelepes üvege,de amíg nem volt extrém hasfájós addig jó volt az "olcsóbb" üveg is. Ruhák nagy része jó állapotú turis,egyedül cipőből kap újat,mivel mindenkinek más a járása. Nekem nagybátyámék azok akik küldenek gyerek rucikat,így azok mindig újak és márkásak,de ennyi :) Majd ha nem 2-3 havonta kell új ruhatárat cserélni,akkor majd kap újakat,de addig ez is megteszi :)
2013. aug. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én nem az árához kötöttem,hanem,hogy mi válik be. Speciel nekünk pelusból tényleg csak a Pampers vált be, hiába próbáltunk mást, a legtöbből kifolyt. De pl. popsitörlőből elég olcsót találtam, ami tök jó! De ilyen volt a bébiétel is. Semmivel nem találtam jobbnak a Hipp-eset, mondjuk egy DM-es sajá tmárkásnál!

Viszont én pl. cipőn nem spóroltam! Tehát első cipőnek sem használtat, sem kínaisat nem vettem volna. Pl. a fiam amikor elkezdett menni nagyon enyhén befelé dőlt a bokája. Olyan cipőt vettem neki, ami rendesen fogja a bokáját, és utána nem is volt gond vele.

De ruhát simán veszek turiban! Volt,hogy két méretet nőtt két hónap alatt, sajnáltam volna a méreg drága ruhákat, amiket lehet,hogy csak egyszer tudtam volna ráadni!

2013. aug. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nos ha bírja a bőre akkor nem mindegy mennyire ismert? Mondjuk fiamnak érzékeny a bőre csak a pamperst bírja,próbáltuk a Liberot, a Huggiest, a dm-eset,a Müllereset,egyedül az utóbbit bírta 1-2 napit és az utóbbi volt olyan amire azt mondtam a jó pelus a pampersen kívül.Popsitörlőből a zöld Huggies volt a kedvencem és a Pamperst szeretem mert eléggé nedvesek,jó illatúak,könnyen lehet velük törölni.Én azt néztem a fiamnak mi a jó.
2013. aug. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
jaj valami lemaradt szerintem mindenki azt vegye amire pénze van és amit akar,ami beválik,volt már ilyen kérdés ahol jól lehúztak mert leírtam,hogy Pamperst használok,veszek neki új ruhát a cipő mindig új,rosszul éreztem már magam,hogy most mi a baj azzal ha én valamiből márkásat veszek...
2013. aug. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!