Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek hasfájós volt a babája,...

Gabi86 kérdése:

Akinek hasfájós volt a babája, hány hónap után múlott el? Fokozatosan vagy egyik napról a másikra maradt abba?

Figyelt kérdés
A kis lányom már 1,5 hetes kora óta szenved ezzel a hasfájásal.alig alszik valamit napközben van hogy éjszaka is nyüglődik.vannak jobb napok is mikor kevésbé fáj neki,de sajnos vannak nagyon rossz napjai is mikor megetetni sem lehet.nagyon sajnálom és már fogy a türelme szegénykének.már egy csomó cseppet,teát hasmasszírozást kipróbáltunk.a védőnő csak annyit mond hogy türelem,majd kinövi,de ezt nagyon nehéz nézni hogy szenved.tényleg nem tudom mit tehetnék még érte.van hogy egy percre nem tudom lerakni mert annyira nyügi.(jó a frontok is közrejátszanak tudom)kiváncsi vagyok meddig kell ezt még elviselnie.(tudom ez is változó)egyfolytába magamat ostorozom,mit lehet még tenni és hogy én csinálok e valamit rosszul.már elmúlott 2,5 hónapos.várható már az hogy abbamarad?

2013. aug. 21. 15:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Akkor szűnt meg, amikor már más táplálékokat is kapott a tejen kívül, szóval kb 5-6 hónaposan, mert akkor már ehetett almát, krumplit, banánt is.
2013. aug. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Kisfiam majdnem 3 hós volt, amikor szint egyik napról a másikra abba maradt nála. Az első 3 hónapban alig ehettem valamit, szinte mindentől fájt a pocija. Ha kakaót ittam attól is.
2013. aug. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Kislányon 3 hónapos koráig volt hasfájós.Mindent kipróbáltam amit csak lehetett,de semmi sem használt igazán, csak a torna. Utána egyik napról a másikra elmúlt. :)
2013. aug. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
4 hónaposan múlt el.
2013. aug. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
3 hónapos kora után szép lassan múlt el. Már nincs sok hátra. Én is ugyan így éreztem, mint te. Mindent kipróbáltunk, szinte semmit nem ettem már, hogy ne bántsa valami, de minden nap több órás hasfájások voltak, végig üvöltéssel. 3 hónap után lassan múlt és jött helyette a fogfájás, front, szeparációs szorongás és még sok más :) De semmi nem olyan rossz, mint az a hasfájás!
2013. aug. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekünk szinte egyik napról a másikra elmúlt, kb 3 hónapos korában. :)
2013. aug. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6,5hónaposan kezdett el csökkeni.7,5hónaposan volt már egész jó:)
2013. aug. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Fokozatosan múlott el, kb 3hónapos korára.
2013. aug. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia! Érdemes lenne kipróbálnod a hasfájásra a stabilizált Aloe Vera szűrt levét, az Activatort, ami még a görcsoldáson kívül pl lázcsillapításban, fogzásban, fülfájásnál is segít.
2013. aug. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat és jöhet még mert kíváncsi vagyok,hogy meddig tarthat még.kedves utolsó hol lehet venni ilyet?
2013. aug. 21. 23:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!