Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg olyan rossz a Johnsons...

Tényleg olyan rossz a Johnsons termékcsalád? Merjem fürdetni vele a 3 hetes kislányomat?

Figyelt kérdés
A lágy fürdető érdekelne,ajándékba kaptuk,csak nagyon sok rosszat lehet hallani a márkáról.Tapasztalatok??
2013. aug. 21. 17:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
52%
Mi használjuk. Én is, mert ekcémás a kezem. Semmi bajunk tőle.
2013. aug. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Csak mert állítólag a kórházban is ezzel fürdetik a kisbabákat szülés után.Ha ennyire rossz,akkor úgysem használnák,nem?
2013. aug. 21. 17:39
 3/24 anonim ***** válasza:
32%
??? A két fiamat a kezdetektől ezzel fürdetjük, az ismeretségi körben is a többség ezt használja. Én speciel még nem hallottam róla rosszat.
2013. aug. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
48%
Olvasd el az összetevőket, és hasonlítsd össze egy natúrkozmetikum összetevőivel. (Nem csak a Johsons-ra gondolok)
2013. aug. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
17%
Nekem első lányom nagyon csúnya kiütéses lett tőle. Nálunk pl. nem azzal fürdetnek a kórházban. Ém sima gygyszertáti fürdetőt használtam , amit a doki írt
2013. aug. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta a védőnő,hogy bármit vehetek,csak azt ne,mert kiüti,és kiszárítja a baba bőrét.
2013. aug. 21. 17:48
 7/24 anonim ***** válasza:
40%
Nekünk is kiütötte a lányom bőrét. Ha már kész készítmény, akkor alverde a DM-ből.
2013. aug. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
24%

4-esnél a pont.

Nézd meg az összetevőit, rengeteg hatóanyag kereső van a neten, majd döntsd el, hogy a gyerekedre kennéd, v. kuka. Én a kukát választom inkább. És igen, ez sajnos a legtöbb babás cuccra is igaz:(

Attól, hogy azonnal nem okoz irritációt, még sajnos hemzseg a káros összetevőktől, amiket magamra sem kennék, nem hogy egy picibabára.

2013. aug. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 salvadorina ***** válasza:
25%
Próbáld ki. Ha beválik, akkor használd el azt az egy dobozt. Én is így tettem. Nem vagyok egy összetevő-b*zi de a Johnsonsból még THC-t is kimutattak.
2013. aug. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok összetevő b..zi, de ami úgy indul, hogy paraffinum liquidum (kőolaj), az marad a polcon.

Előző voltam.

2013. aug. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!