Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mi vált be hasfájás ellen?

Gabi86 kérdése:

Kinek mi vált be hasfájás ellen?

Figyelt kérdés
Mi az espumisannal kezdtük,bio gaiaval folytattuk(most újra kezdtük a védőnő tanácsára),utána csak édeskömény teát adtunk neki,meg én is ittam(nekem használt,mert egyfolytába pukiztam tőle.a lányomnak csak 2 hétig.)most meg ezt a Colief nevezetűt,de minden csak kevés ideig használt.már nem tudom mit tegyek.ja és egyre kínkeservesebben sírttól a lányom.már inkább nem is eszek semmit,mert már attól rettegek mikor eszek valami olyat ami nem jó neki.ma keveset ettem és nem is fájt annyit a hasa és aludt szinte egész nap.

2013. aug. 22. 00:30
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
hashajtó
2013. aug. 22. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Lányomnak a Gripe Water (angol víz) segített a legjobban, bár teljesen az sem mulasztotta el a hasfájást.

Arra viszont figyelj oda,hogy egyél elég tápláló ételt,mert különben a tejed sem lesz elég tápláló neki,és akkor meg attól fog sírni, hogy nem lakik jól egy-egy szopi alkalmával.

2013. aug. 22. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Mi is nagyon sokat szenvedtünk a hasfájással, én kétnaponta kamilla teát kevertem össze mecsek teával és azt itta, az egy kicsit rendbe rakta.

De igazából a habzsolás miatt fájt a pocakja, sokat fektesd hasra és majd kipukizza, sokszor picit.

Hasmaszi, melegvizes palack, és tudom közhely, de tényleg igaz, az idő megoldja.

A kislányom 5 hónapos és 1,5 hónapja szabadultunk meg a kemény hasfájástól.

És nagyon igaza van az előttem szólónak, egyél táplálót (talán tehéntejből keveset, mert attól is fájhat a pocakja), mert apadni fog a tejmennyiség.

2013. aug. 22. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Kisfiamnál a Mecsek baby édesköményes tea és az Infacol segitett. Ahogy irják az Infacol dobozon is, rendszeres használattal segit, kb 2 hét után hatott igazán, minden evés elött adtam a babámnak. 2 hónapos volt amikor szépen lassan elhagytuk de a teát a mai napig adom neki, azóta sincs hasfájás.

5 hónapos kisfiú anyukája

2013. aug. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Infacol.
2013. aug. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Meggymagpárna.
2013. aug. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
En is mindent vegig próbáltam a végén a vibrucol illetve a kömény kup valt be!
2013. aug. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Dieta (tejmentes, paradicsom mentes)

Hason altatas

rezgo pihenoszek

2013. aug. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

egyfajta szert mennyi ideig próbáltatok? Mert érdemes min 3-4 napot adni neki. Nagyon sok helyről hallottam, hogy ugyan azonos a hatóanyaga, de valakinek nem használ az Espumisan, hanem csak az Infacol. Nekünk ez utóbbi vált be, mellette Biogaia kúrát is tartottunk, de az 10 nap minimum, mire észre lehet venni (4 hétig használtuk). Infacol után jobb lett, persze nem múlt el rögtön, utána is volt hogy naponta 1x volt hasfájás (de legalább nem minden kaja után és aludni is tudott), aztán 9 hét után csökkent, 3 hónaposan már elhagytunk mindent. Az édeskömény sajnos sokszor még ronthat is a helyzeten! Tejterméket és a puffasztó dolgokat hanyagold, mást nem kell, mert tejed is kell h legyen. Colief csak akkor használ, ha valóban laktázenzim hiánya van a kicsinek, ha nem használ 3 nap után sem, akkor nem ez a megoldás

Ja és a büfi, az fontos..

2013. aug. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Hinta.

Elringatta, megnyugtatta.

Sokkal hatásosabb, mint az espumisan, infacol, meg hasonlók.

Mi is átmentünk ezen, én is kipróbálta mindent, a hinta ami segített!


Ilyet vettünk:


[link]

2013. aug. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!