Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik nem főztök magatoknak,...

Akik nem főztök magatoknak, hanem rendelitek az ebédet vhonnan,1 éves kortól a babátoknak mit adtok enni? Neki külön főztök ezután is?

Figyelt kérdés
2013. aug. 22. 13:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, neki külön főzök. Nagyon rossz evő, a foga is jön....
2013. aug. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, neki külön főzök.
2013. aug. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én általában főzök, de szoktunk rendelni is. 14 hónapos a fiam, abból eszik ő is, amit rendelünk. Miért ne enne?
2013. aug. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Mit szoktatok főzni neki? Mivel lehet egyszerűsíteni, hogy ne tartson fél óránál tovább? Újszülött babánk is lesz akkor már és ezért nem tudok majd a konyhában tölteni sok időt.
2013. aug. 22. 13:46
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Én próbálok neki egészségesebb ételeket főzni: saját húst (sertés, csirke), ha van módom akkor piacon veszem a zöldséget, Himalája sót és bio alapanyagokat használok az ő ételéhez. A kész ételekben nem tudom mi van, egy csomó olyan cucc, amit én már likvidáltam a konyhámból, megbízható helyről rendelek, ahol ismerem a szakácsot, a barátunk, csak nyáron rendelek, amikor 1000 fok lenne a lakásban, ha főznék.
2013. aug. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%

Főzeléket kap, heti 1x tésztát, majdnem minden nap húst.

Szereti a ragu-szerű dolgokat: pár kocka csirkemellet megpirítok, teszek hozzá zöldséget, összepárolom. Minimális fűszer, néha öntök rá tejszínt. Magában is szereti sok zöldséggel, vagy rizzsel, nokedlivel.

Rizses hús, tartalmas levesek is jöhetnek.

Hétvégre a férjem kedvéért főleg rakott dolgokat főzök, nem tudja megunni. Ezt is szereti a lányunk.

2013. aug. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ha rendelek abból is adok neki. Rízst húst levest. 9 hónapos
2013. aug. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Szilvi01 ***** válasza:
100%
15 honapos nagyon szereti a leveseket, pl gulyás, borsó, paradicsomleves, husileves, spagettis ételek, paprikas csirke, sult krumpli. 1 éves kora azt eszi amit mi.
2013. aug. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én rendelek, babám 15 hós, neki viszont főzök..Egyszerű kajákat igyekszem én is 7köznaponként kreálni pl: Főzelékek, ehhez 2 perc sütni tojást, vagy van előre fagyasztott husim, azt ráreszelem, tészta bármilyen szósszal, paradicsomos, carbonara stb..halrudak, krumplipüré, reggel bedobok sütni csirkét, ehhez főzök krumplit+ bonduellnek van kis konzerves zöldsége, répa, borsó, stb,ilyesmi..Persze nem csak ezeket eszi:)Tervezd meg a hetet, vásárolj előre, amit tudsz este készíts elő, és csak össze kell dobni:)
2013. aug. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!