Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 eves 4 honapos a kislanyom,...

1 eves 4 honapos a kislanyom, es a napokban derult ki hogy lesz kisteso. Szerintetek? Velemenyeket varok koszi.

Figyelt kérdés
2013. aug. 22. 14:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hát Gratulálunk! :-) Milyen véleményre vagy kiváncsi?Mivel kapcsolatosan?

Mennyi idős lesz a lányod, ha megszületik a tesó?

2013. aug. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
hat olyanoktok varok velemenyt akik ilyen kis korkulombseggel vallaltak kistesot.pont a 2-ik szulinapjara esik a szules napja. en kicsit felek mert eleg kicsi a korkulombseg. es kossz a gratulaciot.
2013. aug. 22. 14:29
 3/14 anonim ***** válasza:

Gratulálok! Átlagos korkülönbség lesz közöttük. A picilány már tud majd segíteni is neked (pelushozás, cumihozás, bábozás, mesélés...stb.).

Nálunk 11 hónap lesz a korkülönbség, izgi lesz....

2013. aug. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
11 honap? na akkor en assszem nem is mondok semmit :) amugy kossz. es nektek is gratula!!
2013. aug. 22. 14:32
 5/14 anonim ***** válasza:

off:11 hónap???huh,ügyik voltatok:DD


Nálunk 2 év 1 hónap van a fiúk között...hát vannak nehezebb,könnyebb napok,de én nagyon élvezem:)

Én az elejétől mindenbe bevontam a nagyobbat,sőt egyből a kezébe adtam a picit ahogy megjöttünk a kórházból.Nem is volt igazán féltékenység,odafigyeltem,hogy a naggyal is foglalkozzak,mindig hangsúlyoztam,hogy milyen ügyes,milyen büszke vagyok rá.

Persze le vannak fektetve a szabályok,pl a pici fejét nem piszkálhatja, de azért én engedtem mindig is,hogy simogassa,ölelje amikor akarja,soha nem volt olyan,hogy "jaj ne nyúlj hozzá" .

Túl lehet élni a dolgot:))

Szerintem onnantól egész jó,mikortól megvan a közös napirend.Eleinte minden új mindannyitoknak azért is nehéz,de belejön az ember:)

ja és én is gratulálok:)

2013. aug. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszt. csak remelni tudom hogy nem lesz siros baba es akkor tudok eleget foglalkozni a naggyal is.en leginkabb attol felek hogy nehogy hatterbe szoritva erezze magat.
2013. aug. 22. 14:49
 7/14 anonim ***** válasza:

Ez egyáltalán nem olyan kicsi korkülönbség, szerintem 2 év pont hogy átlagosnak számít.

Hogy milyen lesz? Ez nagyban függ a gyerekektől. Az én kisfiam nehezen viselte a tesót, féltékeny volt, bántotta, az sem segített a helyzeten, hogy a kicsi 2 hónapos korában egy hosszabb kezelésre be kellett vonulnom vele a kórházba, a 2 éves "nagy" pedig ott maradt hetekre Anya nélkül... De ő egy roppant érzékeny, ugyanakkor eleven, későn érő kisgyerek, egy értelmesebb, együttműködőbb 2 éves sokkal jobban tudja kezelni az ilyen helyzeteket.

Most már minden oké, a kicsi lassan másfél éves, a nagy elmúlt 3, gyönyörűen eljátszanak együtt, szeretik egymást.

2013. aug. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

17 hónapos a kislányom, 1 hónapja próbálkozunk a kistesóval.

a hordozókendőről hallottam, hogy sokat segít csökkenteni a testvérféltékenységet, mert a naggyal jobban tudsz foglalkozni.

2013. aug. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Gratulalok! Ez nem olyan kis kulonbseg. En mar most szeretnek kistesot pedig a "nagy" meg csak 9 honapos .).
2013. aug. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok,na ha én túléltem az első hónapokat akkor nektek is menni fog,nekem gyakorlatilag nem aludt nap közben a pici,csak ordított.Komolyan hangosabban kellett beszélgetnünk sokszor,volt hogy a nagyot úgy etettem,hogy ő közben befogta a fülét mert a pici sírt...persze ha volt segítség akkor valaki mindig ringatta,de ez ritkán volt!!

Ja és a hordozókendő nekünk nagyon nem jött be...a pici sem szerette,de mikor néha mégis elaludt benne akkor meg pont hogy nem tudtam úgy foglalkozni a naggyal,pl kint a játszón,nem tudtam utána úgy menni,mint mikor a pici feküdt a kocsiban.

Most 9 hónapos a pici,elkezdett mászni,kicsit jobb a helyzet,de még mindig sírósabb mint az átlag...

menni fog,ne aggódj:))

2013. aug. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!